Üst Konudaki Hack Yöntemi İçin Resimli Anlatım Ve Yapılan Hatalar İçin Çözümler

Sponsorlu Bağlantılar

staf

Üye
çok teşekkkür ederim kardeşim

yomiyank

Üye
rompstchere hata veriyo bu bir yerleşil birleşen diye hata veriyor ne yapabilirim.

frkn_55

Üye
kardeş şu patch. Klasörün olduğu dosyayı başka siteye yüklermisin , link gitmiş

- - - Eklendi - - -

birader bi yardımcı olsan , patch klasörünüde buldum attım , bi türlü olmuyor , daha önce bu yöntemle hacklemiştim telefonu , telefon servise gitti geldi , olmuyor şimdi , ne yapsam , quarantine list de bişe gözükmüyor , acil yardımcı olursan çok sevinirim

Emrgncy

Emrgncy

Üye
kardeş şu patch. Klasörün olduğu dosyayı başka siteye yüklermisin , link gitmiş

- - - Eklendi - - -

birader bi yardımcı olsan , patch klasörünüde buldum attım , bi türlü olmuyor , daha önce bu yöntemle hacklemiştim telefonu , telefon servise gitti geldi , olmuyor şimdi , ne yapsam , quarantine list de bişe gözükmüyor , acil yardımcı olursan çok sevinirim

tmquarantina klasörünü C:/ kök dizinine attıysan görünmesi gerekir...

dikkat et klasör olarak atacaksın...

elbaşı38

Üye
teşekkürler

yanam

Üye
benim tel c7 rompatcher boş yardımcı olursanız sevınırım. daha onceden yukledım sıldım ve c de bazı seylerı sıldım ondan mıdır acaba ?

- - - Eklendi - - -

c de sys acılmıyor bırsey kopyalayamıyorum acaba sıldım mı x plordan gorunuyor

Emrgncy

Emrgncy

Üye
benim tel c7 rompatcher boş yardımcı olursanız sevınırım. daha onceden yukledım sıldım ve c de bazı seylerı sıldım ondan mıdır acaba ?

- - - Eklendi - - -

c de sys acılmıyor bırsey kopyalayamıyorum acaba sıldım mı x plordan gorunuyor

Büyük ihtimalle C:/ kök dizinin deki patches klasörünü silmişsindir.
c:/sys/bin klasörünü görememen de rompatcher dan open4all yamasını aktif edemediğinden kaynaklanıyordur...

biraz bekle sana patches klasörünü upload edeyim..

- - - Eklendi - - -

zip dosyasını download et ve içindeki patches klasörünü x-plore ile C:/ kök dizinine at, rompatcher'ı çalıştırdığın zaman artık yamalar görünür,

C:/sys/bin klasörünü görebilmek için Rompatcher dan open4all yamasını aktif etmen yeterli...

djufuko

Üye
Kardes E63 ün installserver.exe dosyasını atabilir misin bana.. kaç gündür uğrasıyorum olmuyor rompatcher bir tanesi kırmızı bir tanesi yesil yüklenmiyor dosya yüklediğimde güncellestirme hatası veriyor yüklediğim dosya da gravity olmuyor ne olur yardım edin

djufuko

Üye
cevap veren yok mu arkadaslar ? veya bilgisayardan program sertifikalandırma programı söyleseniz bi?

djufuko

Üye
Arkadaslar ne olur yardım edin ya

Emrgncy

Emrgncy

Üye
cevap veren yok mu arkadaslar ? veya bilgisayardan program sertifikalandırma programı söyleseniz bi?

ekte ki patch dosyasında bütün işletik sistemine göre install dosyası mevcut, senin telefonun işletim sistemine uygun olanı atıp hack işlemini tamamlaya bilirsin, ayrıca güncelleştirme hatasının hackle alakası yok aynı programın farklı versiyonu telefonunda yüklü olduğu için alırsın o hatayı, önce yüklü olanı kaldırmalısın...

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar ne olur yardım edin ya

Sorun nedir???

djufuko

Üye
arkadaslar kimse cevap vermeyecek mi?

djufuko

Üye
kaç haftadır yazan kimse yok bir yardım eden olsun ne olursunuz

xarotcod23ufo

Üye
dediklerinizin hepsini yaptım.

Ndrive programını kurmaya çalıştım ama PIPS dosyasını kurarken "güncelleştirme hatası" diye bir uyarı veriyor.
yardım edebilirmisiniz.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
dediklerinizin hepsini yaptım.

Ndrive programını kurmaya çalıştım ama PIPS dosyasını kurarken "güncelleştirme hatası" diye bir uyarı veriyor.
yardım edebilirmisiniz.

O programın aynısı veya türevi bir program telefonunuzda zaten yüklüdür, hatayı o nedenle alırsınız...

Önce yüklü olanı kaldırmanız gerekir..

xarotcod23ufo

Üye

O programın aynısı veya türevi bir program telefonunuzda zaten yüklüdür, hatayı o nedenle alırsınız...

Önce yüklü olanı kaldırmanız gerekir..

bu navigasyon programı için telefona hard format attım. C klasörünün içinde hiç bir şey kalmadı. bu şekilde yüklemeye çalışınca yine aynı hatayı aldım. okadar araştırdım bir sonuca varamadım.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
bu navigasyon programı için telefona hard format attım. C klasörünün içinde hiç bir şey kalmadı. bu şekilde yüklemeye çalışınca yine aynı hatayı aldım. okadar araştırdım bir sonuca varamadım.
Orjinal yazılım mı kullanıyorsun cfw mi?

- - - Eklendi - - -

Ayrıca hafıza kartını da yedek alıp biçimlendir...

xarotcod23ufo

Üye

Orjinal yazılım mı kullanıyorsun cfw mi?

- - - Eklendi - - -

Ayrıca hafıza kartını da yedek alıp biçimlendir...

önce telefona hard format attım. yani tel kapalıyken kırmızı+yeşil+foto tuşu+açma/kapama tuşuna basılı tutarak yaptım.

sonra " bir hack yöntem ancak bu kadar kolay ve pratik olur (buyrun) " yazan konusundaki ilk anlatılan yöntemi uyguladım (youtube videosu olan) ve hackledim (rom patceh plus'taki "ınstall server rp+ ve open4all rp+ yeşil renge döndürdüm)
buraya kadar harfiyen yazdıklarınızı yaptım. cfw kullanmıyorum hatta nedir bilmiyorum bile. fakat hafıza kartının yedeğini alıp biçimlendirmedim. çünkü bu PIPS uygulamasını telefonun C: dizinine kuruyoruz (ndrive navigasyonunun açıklamasında c: ye kur diyor). yani hafıza kartına kurmadığımdan benzeri(türevi) ile ilgili bir işimin olmadığını düşünüyorum. Fakat bilmediğim bişey var ve hafıza kartını da biçimlendirmem gerekiyorsa biçimlendiriyim. yorumuna göre hareket edicem. saygılar.

Mos15

Üye
elinize sağlık tek seferde oldu çok güzel paylaşım çok güzel anlatım :)

ugurkuray1

Üye
Ya kardeşim bi sorun çıktı ne yanlış yaptım bilmiyorum ama şu anda telefona ne uygulama yükleyebiliyorum ne de kaldırabiliyorum napmam lazım şu an bi yardımcı oluver gari

Üst Alt