Üst Konudaki Hack Yöntemi İçin Resimli Anlatım Ve Yapılan Hatalar İçin Çözümler

Sponsorlu Bağlantılar

tekinay26

Üye
ya bende x plore açılmıyo ya ekran kararıyo açılcak gibi oluyo yuvarlak şey dönüyo ama sonra normal menü ekranı

Azadijan

Üye
ohooo bu kadar yazıyı okuyup hack yapıcam aman kalsın lazım değil... emeğine teşekkürler

xxxx1000

Üye
Rompatchere giriyoum bos diyor yardim lutfen

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Rompatchere giriyoum bos diyor yardim lutfen

sıralamaya dikkat edip tekrar dene... Mobil security deki üç yamayı da restore yaptın mı?

Bunların hepsine dikkat ederek yaparsan çıkması lazım..

Ayrıca C/ de patches diye klasör var mı?

-zombi-

Üye
sagolun ınstall server 9.1 atınca sorun kalkti helal size n73 onaylandı

maniaxteam

Üye
Bunu önceden yaptım sorunsuz oldu ama garantiye verdim format atmışlar silindi bende şimdi tekrar yüklemek istiyorum ama karantinadaki dosyaları restore dedikten sonra silmiyor aynı kalıyor yardım ederseniz sevinirim. Telefonum c6-01

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bunu önceden yaptım sorunsuz oldu ama garantiye verdim format atmışlar silindi bende şimdi tekrar yüklemek istiyorum ama karantinadaki dosyaları restore dedikten sonra silmiyor aynı kalıyor yardım ederseniz sevinirim. Telefonum c6-01

Telefonun bilgilerini yedekleyip *#7370# ile bir soft format atıp tekrar dene..

maniaxteam

Üye
Peki teşekkür ederim

maniaxteam

Üye
Kardeşim format atmak istiyorumda telefon durmadan kendini resetliyor işlem yapamıyorum

Emrgncy

Emrgncy

Üye
:allalla: Neden acaba?

tufless

tufless

Üye
telefon kafayı yedi ya neden reset atıyor durmadan , ne yapmam lazım 603 telefon

tufless

tufless

Üye
Hacklemekten de vazgeçtim ya , kırk yılda bi kere bişy yapcaktık o kadar uğraştık oda olmadı

darkblademaster

darkblademaster

Üye
kardsm eline saglk harka ..ama ben yukledm su 4all yazan yesil ustteki kırmzı uygun olnını indrn yazmssnda nerdn indreblrm yardmcı olrsan sevnrm..

- - - Eklendi - - -

bu arada telfn n73.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
kardsm eline saglk harka ..ama ben yukledm su 4all yazan yesil ustteki kırmzı uygun olnını indrn yazmssnda nerdn indreblrm yardmcı olrsan sevnrm..

- - - Eklendi - - -

bu arada telfn n73.

Link'i tıkla indirdiğin zip dosyasının içindeki installserver.exe dosyasını x-plore yardımıyla C/sys/bin klasörüne at.
Telefonu yeniden başlat ve rompatcher uygulamasını çalıştırıp open4all yamasını aktif et, (diğer yamayı aktif etmene gerek yok artık) şimdi unsigned bir uygulama yükleyerek hack işleminin olup olmadığını kontrol et...

kingarmada

kingarmada

Üye
ikiside yeşil oldu installer.exe eklememe gerek var mı?

~sedat~

Üye
rompatcher 2 sık mavı cıkıyo sebeb ne acaba

Üst Alt