Üst Konudaki Hack Yöntemi İçin Resimli Anlatım Ve Yapılan Hatalar İçin Çözümler

Sponsorlu Bağlantılar

xinanux

Üye
    Konu Sahibi
Üst Konudaki Hack Yöntemi İçin Resimli Anlatım Ve Yapılan Hatalar İçin Çözümler
Symbianist arkadaşımızın açmış olduğu

http://www.maxicep.com/symbian-s60v...kadar-kolay-ve-pratik-olur-buyrun-554048.html

konu ile alakalı resimli olarak kurulumu ve yapılabilecek hataların çözümlerini anlatmak amacıyla açılmış bir konudur.

Şu linkte de xplore dosya yöneticisi bulunmaktadır indirmede sıkıntı çekenler linkten indirebilirler...

Bazı samsung modellerinde Mobile Security Antivirüs programı uyum göstermeyip açılmazsa buradakini indirip işlemlere başlayın...

http://www.maxicep.com/s60-3rd-anti...ecurity-3-0-for-os-s60-3rd-edition-45517.html

Sertifikaya Son.zip klasörüne gidin, tmquarantine klasörünün üzerindeyken menüden Dosya\Çıkar Deyin, C: nin Üzerine Gelip Menüden Dosya\Seç Deyin...tmquarantine Klasörü C: nin Ana Dizinine Çıkarılmış Olacak.Tam Olarak tmquarantine Klasörünün C: nin Ana Dizininde Olduğuna Emin Olun Yoksa Dosyalar Antivirüs Programının Quarantine list Bölümünde Gözükmez. C:\tmquarantine Bu şekilde Olacak.Resimde de Görmektesiniz....

Sertifikaya Son.zipe Gidin Mobile Security Antivirüsü Kurun. Kurulum Bitince Reset Atılsın mı sorusuna No deyin.

Antivirüsü Açın Options tan Quarantine list bölümüne girin,tekrar Options tan Mark/Unmark seçeneği içerisinde bulunan Mark all seçeneğine basın,üç dosyanında yanına onay işareti gelecektir...

Burası önemli bu üç dosyanın seçili olduğundan emin olun sonra Options tan restore seçeneğine basın.Baştaki Değil üç dosya da restore olacak....Burada Hiç Bir Dosyanın Kalmadığından Emin Olun....Sonra Antivirüsü kapatıp Rom Patcherı Kuruyoruz.

Sertifikaya Son.zipe gidin Rom Patcherı Telefon Hafızasına yani C: ye kurun. 2 yamada yeşil olmuşsa diğer adımlara geçmeyin Hack Başarılı Olmuştur.

Rom Patcherı Açtım sys\bin patcher ldd not found hatası alıyorum 2 yamada kırmızı çarpı oluyor Diyenler... Restore yaparken üç dosyayı seçmemişsiniz.Tekrar xplore ile tmquarantine klasörünü C: ye çıkartıp Antivirüste o üç dosyayı seçip Restore Edin Sorun Çözülecektir.

Rom Patcherı Açtım Open4 All Yeşil Oldu Install Server Kırmızı Çarpı Görünüyor Hala Sertifika Hatası Alıyorum Diyenler....Telefonunuza Uygun installserver.exeyi C:\sys\bin klasörüne atacaksınız,Sonra Sertifikasız Uygulamaları Yükleyebilirsiniz...Eğer Uygun Olmayan Bir installserver.exe atarsanız Uygulama Yüklerken Dosya Bozuk Hatası Alırsınız.Onu Silip Uygun Olanı Atarsanız Sorun Çözülecektir...Artık Bu Rom Patcherdaki Install Server Yaması Yeşil Olmaz C:\sys\bin Klasörüne Attığınız installserver.exe Bunun Görevini Üstlenmektedir....

Rom Patcherı Açtım No Data Yazıyor Patchler Görünmüyor Diyenler.....patches isimli klasörü yada içindekileri silmişsiniz.

şu linkten indirip içindeki patches klasörünü C: veya E: ye çıkartın. C:\patches veya E:\patches gibi.....2 Yamanında Yerine Geldiğini Göreceksiniz.....

• Beğen
Tepkiler: devied12, kekele12, cidababa ve 5 diğerleri

Symbianist

Symbianist

Üye
Emeğine sağlık kardeşim. Pc'ye geçince konunun linkini ekleyecegim yapamayanlara baya bir kolaylık olur.

xinanux

Üye
    Konu Sahibi
onemlı degıl ustad ...

h716043

h716043

Üye
düzeltme :

Rom Patcherı Açtım Open4 All Yeşil
Oldu Install Server Kırmızı Hala
Sertifika Hatası Alıyorum
Diyenler....Telefonunuza Uygun
Install Server.exeyi C:\sys\bin
klasörüne atacaksınız.Uygulamalar Sorunsuz Yüklenecektir.Eğer Uygun
Olmayan Bir Install Server.exe
atarsanız Uygulama Yüklerken Dosya
Bozuk Hatası Alırsınız.Onu Silip
Uygun Olanı Atarsanız Sorun
Çözülecektir...

Burda sys/bin içine atarken patches tekini silin ints.... Diye olanı yoksa attığınız çalışmaz

xinanux

Üye
    Konu Sahibi
rom patcherda ki aktif olmayan yamayı kastettinse zaten kapatıp açınca mavi olur yani sisteme bir etkisi olmaz bir işe yaramıyor sileyim dersen tabi silersin de pek anlamayanlar için fazla detaya girmedim.

BoğazKesen

Üye
.:oke:.

BoğazKesen

Üye
!.....!

mersimersi33

mersimersi33

Üye
allah dert gostermesin size ellirineze saglik cok cok tskler 5800 xp hack oldu 15.12.2011

My_CaRizMa

Üye
rompatcher ı yüklerken sertifika hatası veriyor . çözümü nedir?

xinanux

Üye
    Konu Sahibi
rompatcher ı yüklerken sertifika hatası veriyor . çözümü nedir?

cozum baska bır konudan rom patcher almıssın onunla degıl ust konuya gıt sertıfıkaya son yazanı ındır adımları uygula.Baska konudan aldıgınız dosyalar burada calısmaz.

bluehackr

bluehackr

Üye
bendede karantinada o söylediğiniz dosyalar çıkmıyor anlamadım orayı yardımcı olabilirmisinz?

xinanux

Üye
    Konu Sahibi
bendede karantinada o söylediğiniz dosyalar çıkmıyor anlamadım orayı yardımcı olabilirmisinz?

kardeş C: nin ana dizinine çıkart C:\tmquarantine başka bir yere kopyalamışsınız o klasörü.

xinanux

Üye
    Konu Sahibi
güncel

Symbianist

Symbianist

Üye
Bence de

ekremky

Üye
tesekkur. Eline saglık.N95 oldu.telefona format atınca tekrar aynı yöntemle hack yapabilirmiyiz. Mobil security telden kaldırsak bi sorun olurmu

aykut831

Üye
tesekkur. Eline saglık.N95 oldu.telefona format atınca tekrar aynı yöntemle hack yapabilirmiyiz. Mobil security telden kaldırsak bi sorun olurmu

Rompatcheri kurduysan hiç bir sorun olmaz kaldır gitsin.

xinanux

Üye
    Konu Sahibi

format attıktan sonra tekrar bu yöntemle hackleyebilirsin.Mobil securityi kaldırabilirsin sorun olmaz.ROM PATCHERI kaldırma o duracak.

lazefe52

Üye
bende bir turlu link leri cıkmıyor. İndiremedim o yuzden

Üst Alt