USB OTG Sorununa SON! OTG Desteği Olmayan Cihaz Kalmasın!

Sponsorlu Bağlantılar

alp047

alp047

Üye
kardeş linkler silinmiş rica etsem tekrar yükleyebilirmisin s4 mini cihazimda denicem

• Beğen
Tepkiler: uykucu kerim ve bitirimapo61

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
Arkadaslar Ve Maksicep Yoneticileri Gm 16gb İcin Direk Otg Destekli Kernel Varmi Yada Olusturulabilir Mi Varsa Yada Olusturululabilirse Buraya Yukleyin Bizde Direk İndirip Flaslayalim Nasil Yapildiginida Anlatin Gm Ciler Mutlu Olsun Arkadasin Actigi Konu İse Yaramadi Gmlerde Galiba Yorumlara Baktim Da Kac Yildir Takipteyim Bu Siteyi Zaten Olan Seyleri Beceriyorum Ama Tel Desteklemezse Ben Ne Yapayim. Ama Yinede Hepinize Tesekkur Ederim Yazdigimi Dikkate Alip Cvp Vermeniz Bni Mutlu Eder

Yönetici tarafından düzenlendi:
mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
@bitirimapo61 kardeş bi kere sorunum dikkat çeksin diye büyük harflerle yazman bir hata. Forum kurallarını üye olurken kabul ediyosun ve forum kurallaarının 11. maddesine göre "Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız, yazmanız durumda mesajınıza yönetim ekibi tarafından müdahale edilebilir." sen forum kurallarını ihlal ediyosun.

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
asla oyle bi niyetim yoktu ki bagirma veya hakaret amacli. ama evet dikkat ceksin diye buyuk yazdim bilmiyordum oyle bise oldugunu buyuk yazdim blki goren olur ben sadece bi istegimi dile getirdim. ama burdan sunu anliyom ki sende bu soruna cozum bulamamissin yinede fark ettigin icin sagol :)

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
@bitirimapo61 zaten sen bu konuya mesaj attığında bu konuyu izleyen herkese bildirim gidiyor. Yani büyük harfle yazmanın hiç bir avantajı olmayacağı gibi dezavantajı olabilir. Yardımcı olacak biri varsa küçük harfle yazsanda mesajını görüp verir. Eğer dikkat çekmesini istiyosan mesajını kırmızı gibi göze batan renklerle yazarsın daha çok dikkat çeker.

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
ben hep mobilden girdigim icin pek bise bilmiyom. sadece yazdigim konuya cvp ariyom

Metin137

Metin137

Üye
Arkadaşlar benim tel otg destekli ama birisine sordum otg ile flashdisk jullanabilirmiyim diye hayir telefonu yakar dedi dogrumu

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
oyle bise yok kim demis onu kardesim oyle olsa niye otg destegi koysun ona adam

Metin137

Metin137

Üye
Ne bililm yok iste flasg diskin voltajı yuksekmiste telin usb girisini yakarmis gibisinden salladi sonrada iste bana bir adam gelmis tabletine flashdisk baglamis ve tableti yaktı dedi bende tirstim

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Çok değerli bir paylaşım . Eline sağlık değerli insan

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
oyle bise olacagini hic sanmiyombu arada su link i yenilesende denesek kardes

muhammet kayadan

Üye
Arkadaşımızın verdiği link kırık.İçinde xml ler olan zip dosyası.Linki bir arkadaşımız verirse çok makbule geçer.

thersinaka

thersinaka

Üye
Kardeş link kırık yenilermisin

matematikci0202

Üye
Vodafone SMART tab da işe yarıyor mu LİNK ölmüş kardeşim..

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
Millet link kirik diyor cvp veren yok paylastigin konuyu takip et kardeşim

Yönetici tarafından düzenlendi:
ANIL

ANIL

Admin
Linki yenileme durumunuz olursa özel mesaj ile bildirebilirsiniz. Keyifli forumlar. :locked:

proandro

proandro

Üye
Konuyu Hortlatmış Gibi Olmayım Fakat vibe x2 telefonumda görev yönticisinden sonlandırdım uyg girdim hepsi tik oldu xd

MustafaErdemx0

MustafaErdemx0

Üye
Link calismiyor kardes düzgün bir link koy veya yorum olarak at islem yarida kaldi
Bilader ne konuya cevap geliyor ne link yenileniyor bu nasil bi site

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Konu sizin gibi bir başka kullanıcı tarafından oluşturulduğu için linkleri site yönetimi yenileyemez
Konu sahibinin konuyu güncellemesi gerek

vedat1966

vedat1966

Üye
Sonuç;
OTG desteği yazılımsal mı donanımsal mı?

GT-N8000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi