Urfa'da olay var!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye


PTT 1. Lig'de Şanlıurfaspor ile 1461 Trabzon arasında oynanan maç yarıda kaldı ve hakem Hüseyin Sabancı tarafından tatil edildi.


Maça ev sahibi Şanlıurfa hızlı başladı ve genç yıldızı Özgür'ün golüyle 7. dakikada öne geçti. 12'de Urfa'nın kalecisi Atacan rakibini düşürdü ve Hüseyin Sabancı penaltı noktasını gösterdi. Atacan hareketi sonrası oyun dışı kalırken, kaleye bir diğer tecrübeli isim Kerem İnan geçti. 1461 Trabzon'un başarılı ismi Sercan penaltıyı gole çevirdi ve skora eşitlik geldi.


32'de bir kişi fazla oynayan 1461 Trabzon öne geçti, 34'te de saha karıştı. Şanlıurfasporlu İzzet'in rakibine yaptığı faul sonrası oyuncular birbirine girerken, bu kargaşada Hüseyin Sabancı bir Urfasporlu oyuncu daha oyundan attı. Bu andan itibaren taraftarlar da iyice gerilirken, sahaya giren taraftarları güvenlik kuvvetleri zorlukla yatıştırdı.


Olayların iyice büyümesi üzerine hakem Hüseyin Sabancı yardımcıları ile birlikte soyunma odasına gitti. Karşılaşma yaklaşık 25 dakika dururken, maçın tatil edildiği açıklandı ve tribünler tamamen boşaltıldı.
 
Jitou

Jitou

Üye
Maçı izledim Hakem çok kötü bir yönetim gösterdi
 
m542tf

m542tf

Üye
hakem maçı tatil etmekte haklıydı ilk kırmızı kart doğruydu son pozizyonda verdiği sarıda son derece doğruydu.
 
ismail

ismail

Üye
şanlıurfalı seyircilerde hata çok. Kararlar gayet yerindeydi ama oterite sağlayamadı hakem
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt