Ünlüler kel olursa


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Yaptığı komik photoshop uygulamalarıyla tanınan worth1000 adlı internet sitesi, ünlüleri kelleştirdi. Kel ünlüler çok konuşulacak.

Ekranlarda hayranlıkla izlediğimiz ünlülerin saçları dökülseydi nasıl gözükürlerdi? İşte bu sorunun cevabını daha önce ünlüleri photoshop sayesinde zayıflatan ya da şişmanlatan Worth1000.com | Photoshop Contests | Are you Worthy™ | home page adlı internet sitesi veriyor. Site, photoshop sayesinde yıldızları kel yaptı. 30 ünlüyü kelleştiren sitenin bu fotoğrafları çok konuşulacağa benziyor. Birbirinden eğlenceli fotoğraflar sitede çok fazla yorum aldı.
FOTOĞRAFLAR ÇOK YORUM ALDI
Milyonların hayran olduğu Brad Pitt’in kel görüntüsü hayranlarını şok edecek. Seksi oyuncu Jessica Biel de bu kel görüntüsüyle, uzaydan getirilip dünyaya bırakılmış gibi duruyor. Seksi oyuncu Scarlett Johansson kel olmasına rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmezken İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in kel görüntüsü pek de İngiliz halkının hoşuna gitmeyecek gibi...Angelina Jolie-Brad Pitt Seksi oyuncu Angelina Jolie, kel olmasına rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmezken sevgilisi Brad Pitt’in hayranları hüsrana uğrayacak.Scarlett Johanson Hollywood’un güzel oyuncusu Scarlett Johansson’un kel hali bile göz kamaştırıyor.Kraliçe Elizabeth Kraliçe Elizabeth’in tacı saçları olmadan kafasına büyük gelmişe benziyor.

Jessica Biel Seksi oyuncu Jessica Biel kel haliyle sanki bir uzaylı.

 
kum kзđiśi

kum kзđiśi

Üye
Kraliçe Elizabeth hepsiden daha kötü olmuş :islik
 
aLone

aLone

Üye
brad pitt de karizma kalmamış:ehe
 
SucX

SucX

Üye
Brad Pitt zaten bir film için bu kılığa girmişti :)

Angelina Jolie her haliyle çekici yahu :islik
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt