Uluslararası Dj ve Müzik Prodüktörlüğü Eğitimi.!!

Sponsorlu Bağlantılar

taha1988

Üye
    Konu Sahibi
Uluslararası Dj ve Müzik Prodüktörlüğü Eğitimi.!!
Ülkemizin ilk uluslararası DJ ve müzik prodüktörü eğitim merkezi #BenDJolmakistiyorum müziğinizi
ve yeteneğinizi daha fazla kişi ve kitlelere ulaştırabilmeniz için sizlere yeni dönemde birbirinden özel DJ eğitim paketleri hazırladı.İçeriğinde kariyer ve profesyonel duruşunuzu yukarılara taşıyacak özel seçeneklerin yer aldığı #BenDJolmakistiyorum yeni eğitim paketleri sizden gelen isteklere ve uluslararası direktörlerimiz ile düzenlenmiştir.

BenDJ -1-

14 gün sınırsızca ileri seviyede profesyonel DJ (Müzik direktörü) eğitim hizmeti
Extra 1 gün (60 dk) DJ practice (Antreman) hizmeti
Dünyaca ünlü DJ marketing & DJ tool kit şirketi İbiza Edition’dan DJ jingles & DJ intros hizmeti (ünlü jingle bay ve bayan sesleri ile)
İlk DJ stüdyonuzun kurulumu için ücretsiz araştırma ve geliştirme ekip hizmeti
Dünyaca ünlü müzik satış siteleri Beatport & Itunes ‘dan 120$ değerinde playlist sunumu
Dünyaca ünlü DJ stilleri ve aksesuarları markası G milano dan % 20 hediye çeki
Ülkemizin en gözde Tattoo ve Piercing stüdyoları TI TATTOO dan % 15 indirim çeki
Tüm eğitim paketlerimiz 1+1 (özel) eğitim şeklinde verilmektedir
Tüm eğitim paketlerimizde kişi eğitim alıcağı gün ve saatleri kendisi belirlemektedir
Tüm eğitim döneminin sonunda kişi 240 dünya ülkesinde geçerli olan uluslararası DJ sertifikası kazanıyor

BenDJ-2-

14 gün sınırsızca ileri seviyede profesyonel DJ (Müzik direktörü) eğitim hizmeti
Dünyaca ünlü DJ ve marketing grubu Ibiza Edition 1 aylık live DJ set promosyon hizmeti
Dünyaca ünlü DJ marketing & DJ tool kit şirketi İbiza Edition’dan DJ jingles & DJ intros hizmeti (ünlü jingle bay ve bayan sesleri ile)
DJ Photolog & Video tool kit hizmeti
Dünyaca ünlü müzik satış siteleri Beatport & Itunes ‘dan 120$ değerinde playlist sunumu
Ülkemizin en gözde Tattoo ve Piercing stüdyoları TI TATTOO dan % 15 indirim çeki
Tüm eğitim paketlerimizde kişi eğitim alıcağı gün ve saatleri kendisi belirlemektedir
Tüm eğitim döneminin sonunda kişi 240 dünya ülkesinde geçerli olan uluslararası DJ sertifikası kazanıyor

BenDJ-3-

Dünyaca ünlü DJ ve marketing grubu Ibiza Edition 2 aylık live DJ set promosyon hizmeti
Superstar DJ web sitesi
Ibiza Edition DJ biography & Social tool kit
DJ Photolog & Video tool kit hizmeti

Single DJ work ( #BenDJolmakistiyorum hizmetlerini ihtiyacınıza göre buradan düzenliyebilirsiniz )

DJ jingles ( 2 adet DJ performans yada Radio podcast sunumu ) (ünlü jingle bay ve bayan sesleri ile)
Superstar DJ web sitesi ( Domain & Hosting hariçtir )
DJ & Artist photolog ( 10 adet çekim )
DJ Set tanıtım ve promosyonları ( 1 aylık )
DJ Etkinlik temsilcisi ve danışmanlık ( 1 aylık )
DJ Sosyal alt yapı düzenleme ve uygulama ( 1 aylık )
DJ Imaj ve kariyer arge planlama hizmeti ( 2 aylık )
DJ Playlist oluşturma ve uygulamaları ( 1 set )
DJ Dünya lansman ve tanıtımları (Mülakatlı)
DJ video oluşturma ve tanıtım hizmetleri (Mülakatlı)
DJ podcast ve radio şov hazırlama ve yayın ( 1 set )