Ultrason ve klonoskopi

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ultrason ve klonoskopi
Evet arkadaşlar bi' geçmiş olsun alırım perşembe günü karın ağrısı sebebiyle ultrasona giriyorum. Yıllardır olan bir şeydi ve 2 kere doktora gittim bir gelişme olmadığını söyleyince en sonunda ultrasona aldılar beni ve büyük ihtimal klonoskopiye de giricem. Fakat bu klonoskopi de uyutuyorlar mı uyutmuyorlarsa bir şey hissediyor muyuz uyutulmamızı istesek uyuturlar mı bilgi almak istedim sizlerden. Hastane Devlet hastanesi.

vedat1966

vedat1966

Üye
Hatırlamıyorum. Ancak acı çekmediğimi biliyorum. Geçmiş olsun.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Uyutma olayı yok . Internette dolaşıp nasıl olduğunu izleyebilir . Megep modüllerinde hemşirelik alanı 10. Sınıf cerrahi dersi sindirim sistemi modülünün başında tanılama yöntemlerinde yer alıyor olması lazım . Eve gidince link atarım

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Uyutma olayı yok . Internette dolaşıp nasıl olduğunu izleyebilir . Megep modüllerinde hemşirelik alanı 10. Sınıf cerrahi dersi sindirim sistemi modülünün başında tanılama yöntemlerinde yer alıyor olması lazım . Eve gidince link atarım
Uğraşmana gerek yok nasıl bir şey olduğunu biliyorum fakat uyutma olayını bilmiyordum. Umarım bizim kampüsten sağlık okuyan kızlardan biri yapmaz..

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
hemşirelik alanı dahiliye dersi sindirim sistemi modülü sayfa 13
Uğraşmana gerek yok nasıl bir şey olduğunu biliyorum fakat uyutma olayını bilmiyordum. Umarım bizim kampüsten sağlık okuyan kızlardan biri yapmaz..
Doktor illaki başında durur diye tahmin ediyorum

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hatırlamıyorum. Ancak acı çekmediğimi biliyorum. Geçmiş olsun.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
randevu alma işini tam olarak nasıl yaptınız? internetten alınmıyor.

rear2011

rear2011

Üye
:koş:.

Son düzenleme:
PALA.

PALA.

Üye
tahliller yapıldı bir şey çıkmadı randevu almama gerek yok mu yani
Randeuyu doktor için al demek istedim... Doktor yönlendirmeden tahlil yaptırılmaz.
Başka doktor varsa ona da görün. Her insanın sindirim sistemi sorunu olur stress yapma.

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Üst Alt