Ultimate Voice Recorder 2.35 s60 v2 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ufukcankoy

Üye
ya birside beep sesi vrmı yokmu yazmamış , acaba bu konuda uygunmu deneyen varmı ?

kapitone

Üye
emeği geçen herkese tşk...

byl82

Kapalı Hesap
teşekkürler

selam99

Üye
Emeğine sağlık kardeş..Teşekkür ederim

lgkg300

lgkg300

Üye
Sadece amr formatında kayıt yapıyor bende sizde de öyle mi? wawe çalışmıyor

mavigolgee002

mavigolgee002

Üye
ne zaman bu proyu yüklesem tel kafayı yiyor. hafıza kartında kendiliğinden klasörler oluşuyor ve boyutları 80 TB olanı gördüm. halbuki kart 256 mb'lık :)

yigithoca

Üye
buradan indirdim 6670de denedim. program çok güzel gizli ve otomatik kayıt alıyor. Ancak sık sık dıt diye ses veriyor. Buda karşı tarafın kayıt ettiğini anlamasına yol açıyor. dıtlama dışında gayet güzel çalışıyor.

captandeep

Üye
süpersin dostum cok işime yaradı emeğine sağlık

ERSENBAY

ERSENBAY

Üye
teşekkürler

loisgarcia

Üye
Çok teşekkürler bip sesini olmaması çok iyi

H.SAHİN

H.SAHİN

Üye
SE satio icerinde bulnan kendi proğramı da aynı işlemleri yapıyor..Fark var mı?

iversado

Üye
10 numara olmuş saolun kardeşlerim

thehero660

thehero660

Üye
:ehe:kop::hmmm:box:d::naughty::ağlarım::oke::islik:bye2::sarıl::aha::off::op::nono:
:ehe:kop::hmmm:box:d::naughty::ağlarım::oke::islik:bye2::sarıl::aha::off::op::nono:
:allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):evet::megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa::evet::angry::aman2::bigstar::allalla:|-):yuru:P::pro::bilmm:megafon:(h):heyo::ah:vur:bann::sopa:

aerbakis

Üye
arkadaşlar birileri yardım ederse çok sevinirim. Tek tuşla kayıt deniyor telefonum nokia 5800 dokunmatik acaba birilerini aradığımda veya birileri beni aradığında nasıl kayıt edebilirim. şimdiden teşekkürler

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
rehbere kaydet de ismini gir tamamdır:oke:

buyuksans

Üye
arkadaşım bu programı 6630 yükledim ama şöle bir sorun var telefonu titreşime alınca biri aradığında titreşim çalışmıyor sadece telefonun ışığı yanıp sönüyor programı kapattımı düzeliyor sorun bu sorunu da halletseniz süper program şimdiden tşk

fatihozubek

Üye
e 71 desteklemiyor

hsynugurr

Üye
saolasin...

PowerMILL

Üye
Arkadaşlar bu pro çok güzel bir pro hatta bana göre kullandığımın en iyisi Ancak en kötü yanı telefonun titreşimini bozuyor teefon çaldığında yada mesaj geldiğinde titreşim takılıyor proyu kapasanda nafile ancak telefonu kapamak gerekiyor eğer bunu benim gibi yaşayan arkadaşlarda varsa bu sorunu çözebilene çok teşekkür edicem çünkü ben yeni yeni ilgilenmeye başladım böyle prolarla.

Kolay Gelsin...

kalaimeras

Üye
sizin geleceğinizinde gecmişinizinde koyayım
ipnelerr

Üst Alt