UHD mi 3D mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

KRALCEZ46

KRALCEZ46

Üye
    Konu Sahibi
UHD mi 3D mi ?
Merhabalar, tv hakkında görüşlerinize ihtiyacim var 1500 ~ 1800 arasi bi tv almaya karar verdim biraz arastirdiktan sonra 2 Tv arasinda kadarsiz kaldim birisi 42Lb670 digeri 40Ub800 , Lb670 de 3D var fark olarak ,digerinde 4K görüntü sizce ne yapmalıyım? Veya es deger fiyatta daha iyi öneriniz var mi?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
3D Olanı Al Boşver 4Kyi Zaten Alt Yapı YOk Daha Full HD ye Geçemedik Ne 4Ksı 3Dsiz TV Olmaz Amanha Şurda 1.5000 TLye 4k TVde Var Ama Uzak Dur 1.600 e Gözlüklü Kumandalı Samsung Tvler Var Hem Smart Hemde 3D Si Var

yaren_70

Üye
Kardeş film izleme merakın varsa 3d derim ama ben sadece televizyon izleyecem diyorsan 3d ye gerek yok derim.3d tv alacaksan samsung en iyisi dezavantaşı gözlükleri çok pahalı. Bende lg var gözlükleri hem ucuz yanınada 4 gözlük bedava veriyorlar. Kalite olarak samsungtan sonra gelen en iyi marka.

KRALCEZ46

KRALCEZ46

Üye
    Konu Sahibi
Haklısınız, ağırlıklı olarak pc ye baglayacam ve film izleyecem pek tv izlemesini sevmem zaten , 4K yeni teknoloji olduğundan heves ettim biraz ama galiba o kadar da önemli değil

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
UHD bence

KRALCEZ46

KRALCEZ46

Üye
    Konu Sahibi
3D Olanı Al Boşver 4Kyi Zaten Alt Yapı YOk Daha fu ll HD ye Geçemedik Ne 4Ksı 3Dsiz TV Olmaz Amanha Şurda 1.5000 TLye 4k TVde Var Ama Uzak Dur 1.600 e Gözlüklü Kumandalı Samsung Tvler Var Hem Smart Hemde 3D Si Var
Kardeş film izleme merakın varsa 3d derim ama ben sadece televizyon izleyecem diyorsan 3d ye gerek yok derim.3d tv alacaksan samsung en iyisi dezavantaşı gözlükleri çok pahalı. Bende lg var gözlükleri hem ucuz yanınada 4 gözlük bedava veriyorlar. Kalite olarak samsungtan sonra gelen en iyi marka.
Once 40" alacaktim sonra 42 " daha iyi gibi geldi 47"de kararlastirdim ertesi gun almışken 50 " olsun dedim baktim göZüm doymuyo dun gittim bi tane 47LB625V aldim :) yarin kurulacak

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Once 40" alacaktim sonra 42 " daha iyi gibi geldi 47"de kararlastirdim ertesi gun almışken 50 " olsun dedim baktim göZüm doymuyo dun gittim bi tane 47LB625V aldim :) yarin kurulacak
hayırlı olsun güle güle kullan

yaren_70

Üye
Hayırlı olsun

komando04

komando04

Üye
Hayırlı olsun kardesim kasayi bağlayabildinmi tvye bende hd emay girisi yok hdmi kablo aldim ama goruntu yada baska birsey yok

KRALCEZ46

KRALCEZ46

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun kardesim kasayi bağlayabildinmi tvye bende hd emay girisi yok hdmi kablo aldim ama goruntu yada baska birsey yok

Sagolasin kardesim , evet bagladim Hdmi girisi oldugundan pek problem olmadi fakat ayni wiressles kaynagina bagliysa smart share yöntemiyle de baglana biliyo

nazmican6180

Üye
3d samsung aktif gözlük satılır

Üst Alt