UDA'dan Gereksiz Uygulamaları Kaldırmak [RESİMLİ ANLATIM]

Sponsorlu Bağlantılar

pro.engineer

pro.engineer

Üye
Eline sağlık. Sildiğimiz gibi birşeyler de ekleyebilir miyiz ?

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

murat5354

murat5354

Üye
Silmek istediğim uygulamanın ismini bulamıyorum. Anlamsız dosya isimleri var. Bunların hangi uygulamayı çalıştırdığını nasıl anlayacağım?
Mesela: "obm, CWRT Core, SLP GW, lkm, ISSearch, SSO, symbiansoloplugin, OpeService, Wrt Service Providers, Social Installer P, SyncShareV2Quick, Guides, Places nearby, declarative_places1" dosyaları hangi uygulamaların karşılığıdır.

Bir de, yeni uygulama ekleme nasıl yapılıyor acaba?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Silmek istediğim uygulamanın ismini bulamıyorum. Anlamsız dosya isimleri var. Bunların hangi uygulamayı çalıştırdığını nasıl anlayacağım?
Mesela: "obm, CWRT Core, SLP GW, lkm, ISSearch, SSO, symbiansoloplugin, OpeService, Wrt Service Providers, Social Installer P, SyncShareV2Quick, Guides, Places nearby, declarative_places1" dosyaları hangi uygulamaların karşılığıdır.

Bir de, yeni uygulama ekleme nasıl yapılıyor acaba?

onlar bazı programların çalışmasını için gereken bileşenlerdir kaldırmayın yeni ekleme ise istediğiniz bir uygulamayı siscontents ile parçalayıp gerekli yerlere atın.

Anil-D

Anil-D

Üye
tesekurler

manolyam63

manolyam63

Üye
tsk.ler...

Knight43

Knight43

Üye
Herşey iyi güzel hoş kardeşim ama resimleri Png değil de jpg ya da jpeg falan koysaydın keşke.:hmmmboyutları çok büyük olduğu için sayfa çok zor yükleniyor.:nono:hatta ben bağlantı zaman aşımı problemiyle karşılaştım.:bilmmresimleri görebilmek için her resmi yeni sekmede açmak zorunda kaldım.:ahbilgine... :deal:saygılar... :thumbup:ve :tşk: :naughty::alkis
...:::Edit:::...
Aga o yöntemle de açılmıyor sayfa haberin olsun.
:megafon:

Üst Alt