Ucweb Browser 7.8 Son Sürüm Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
Ucweb Browser 7.8 Son Sürüm Türkçe
İndirme Linki

UC Explorer 7.8 yeni bir ağ hızı, ekran arayüzü desteği cep telefonu Taobao, piyango bileti ve diğer yeni deneyimler satın tarama karşılamak / navigasyon / video / arama / download ve kişisel yönetimi, daha da önemlisi, taşınabilir ağ çeşitli ihtiyaçlarını getiriyor olabilir trafiğinin% 91 tasarruf edin! özgür yazılım iyi!

Fonksiyonel geliştirme ve optimizasyon:
1 (start-up çıkış arayüz değişiklikleri de dahil olmak üzere; tema renk optimizasyonu; optimizasyonu ilerleme çubuğu, sayfa ekran kontrolleri vb) UC yeni görsel tasarım açılış
2, URL, web görüntüleri ve dosya fonksiyonları göndermek için Bluetooth eklemek
3 yeni resim tasarruf modu, görüntü önbelleğe optimizasyonu (bellek tüketimini azaltmak için)
4, geçerli sayfanın yeni bir konuma sayfa hafıza fonksiyonu tazelemek için
5, download fonksiyonunun optimizasyonu (tüm Optimizasyon yeniden adlandırmak isteminde dosya adını tüm asma, optimizasyon başladı artmış dahil)
6, en iyi tanıma WEB sayfa numarası özellik çağrı hizmeti vermek için
7, (düzen, vb ağ, ön okuma, tablolar dahil) en uygun tedavi WAP 2.0 sayfa görünümleri
8, sayfa düzeni optimizasyon etkileri yakınlaştırma modu
yumuşak yakışmıyor 9, optimize giriş kutusuna
yumuşak kaydırma etkisi 10, optimizasyon
sağ tıklama menüsüne font boyutu 'devlet marker artırmak için optimize edilmiş 11,
12, optimizasyon V3 ve V5 versiyonu çubuğunu görüntülemek kaydırma
13 sayfa açılan kutudan operasyonu optimize etmek için tuşuna sol
14 arama varsayılan kısayol tuşları "# 0" devam,

Ana bugfix:
1, yatay ekran modu, fare damla, otomatik kontrolü dışında faaliyet gösterecek.
2, 3g.sina.com.cn içine cmwap, Log-posta gelen kutusu, iade-posta eve çıkmak isteyip istemediğiniz
3, yakınlaştırma modu, fare işaretçisi doğru değil
4, tanımlama bilgisi işlemeyi bir parçası doğru wap sayfası değildir

Yeni UCWEB
1. Tarama WEB, WAP mobil tarayıcı, ya WEB veya WAP sitesi site, size yüzmek serbesttir yüzmek!
2. Navigasyon doğrudan erişim, internet daha hızlı sörf için bir URL girmeden yüzlerce WAP, WEB popüler sitenin önerilir.
3. aramak için Baidu, Google, kolay bir koleksiyon arayın, dolayısıyla dört büyük arama motorları söyleyerek, müzik, resim arama arama yapabilirsiniz.
4. , Resmi daha net, daha akıcı oyun mükemmel bir dosya sıkıştırma teknolojisini kullanarak medya akarsu Video oynatma!
5. büyük dosya indirme, çoklu görev siteleri, HTTP, düşük akımlı yüksek hızlı yüklemeler, indirin destek böylece zamandan ve paradan tasarruf. Download bölümü (kelime alışverişi içinde)
6. Kişisel Veri Yönetimi-posta, RSS, ağ diski, tüm bireysel, kişisel verilerin yönetimini kolaylaştırmak için "sitem" senkronize imleri e.

Destekleyen modeller, Nokia 3230 Nokia 3620 Nokia 3650 Nokia 3660 Nokia 6260 Nokia 6600 Nokia 6620 Nokia 6630 Nokia 6670 Nokia 6680 Nokia 6681 Nokia 6682 Nokia 6290 Nokia 7610 Nokia 9300 Nokia 9500 Nokia N70 Nokia N71 Nokia N72 Nokia N90,Siemens SX1 Panasonic X700, X800Samsung D720, D730, Lenovo P930

NOT:Alıntıdır

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Fifa07-player, mahsun6387, speedydancer ve 17 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

_CEPMASTER_

_CEPMASTER_

Üye
Emeğine sağlık teşekkürler...Dipnot: tel 6630 dosya bozuk hatası veriyor linki yenilersen sevinirim...

Terzi38

Terzi38

Üye
Dosya bozuk

gizemli serseri

gizemli serseri

Üye
s60 ta nokia 6630 da daha çıkmadı

eragon

Üye
belki bu programın edit inde hata yapılmış olabilir, şu an s60_v2,v3,v5 ler için ucweb 7.5 beta sürümü mevcut, 6630 da test edilmiştir sorunsuz çalıştı, kullanabilmeniz için telefonunuzun email nosunu hex editör ile app dosyasına kopyalamanız gerekli eğer fullenmemiş bir program yükleme yaptıysanız, paylaşımcı arkadaşa teşekkürler

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
belki bu programın edit inde hata yapılmış olabilir, şu an s60_v2,v3,v5 ler için ucweb 7.5 beta sürümü mevcut, 6630 da test edilmiştir sorunsuz çalıştı, kullanabilmeniz için telefonunuzun email nosunu hex editör ile app dosyasına kopyalamanız gerekli eğer fullenmemiş bir program yükleme yaptıysanız, paylaşımcı arkadaşa teşekkürler

verdiğin bilgi için ben teşekkür ederim:)

eragon

Üye
verdiğin bilgi için ben teşekkür ederim:)
emek verip, yararlı bir şeyler üretmeye çalışmıssınız, sizin gibi arkadaşların varlığı umut verici, sevindirici, tekrar teşekkür ederim

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim:)

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
Abicim dosya boZUK DIYO

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
ben bu iş anlamadım ya başka dosya bulmaya çalışayım

ahmettokmak01

ahmettokmak01

Üye
saol kardeşim eyw ama operadan şaşmamak lazım :D:D

'-[HawX]-'

'-[HawX]-'

Üye
5800 dan alıntı galiba görüntüler dneedinmi ?

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
bu sürümde sorun var anlamıyorum

harock

harock

Üye
Bunu indirin çalışıyor dostum konuya bu linki ekle 6600 6670 ve N70 de denenmiştir

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler :)

harock

harock

Üye
Bu ucweb i kullanabilmek için zntx a ni açıp hex i seçip ucweb.App dosyasını açın daha sonra aramaya 004400701690172 yazın çıkani kendi imei numaranız ile değiştirip kaydedin tamamdir

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim :)

harock

harock

Üye
Ilk mesajına ekle buda yapamayanlar için resimli anlatım

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler

Üst Alt