=>Ucweb browser 7 5 Türkçe By Burhan 2010 farkıyla>

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
=>Ucweb browser 7 5 Türkçe By Burhan 2010 farkıyla>
gelismis ucweb tarayicisinin (7.5) Mevcüt bir cok hata giderilmis durumda.Önizleme:aciklama:Cep telefonları için en iyi internettarayıcısıdır.her türlü dosyayı indirme özelliği var.nerdeyse pcdeki kadar özellik var içinde.durdurmaistediğin zaman devam etme indirme istediğin yere kaydetme (telefon veya hafıza kartına)vb. var.Diğer cep tarayıcıları indirdiğiniz dosyayı direk açmaya çalışıyordu ve rar gibi dosyaları telefon tanımıyordu.Yani kaydet modu yoktu bunda kaydet var.
Özellikleri
pcdeki kadar özellik var içinde
Kaliteli Yeni Arayüz ile Birlikte Yeni ve Geliştirilmiş Temalar.2. Çoklu Pencere ile Sörf'ü Destekliyor ve Geliştirildi.3. Clipboard/Pano Kopyala,Kes,Yapıştır Fonksiyonları Kolayca Kullanabilmek için Geliştirildi.4. Bu Versiyona Yeni Bir Tema Eklendi.5. Bookmark ve Arama Fonksiyonları Geliştirildi.6. Download İnanılmaz Hızlı BuVersiyonda. Download Yöneticisi Geliştirildi.7. Upload Fonksiyonu Geliştirildi.8 Sayfayı Kaydet Yeni sns özelliği yeni UC DISK özelliği Yeni Mause Modu Özelliği Yeni Resim Upload Özelliği Kamera Üzerinden Doğrudan Resim Gönderebilme Yeni Tema Yönetme Özelliği Internet Üzerinden Tema Indire Bilme CSS Sonuçlaret, Resmi Kaydet, Sayfada Arama, Temalar ve Birçok Yeni Fonksiyon Eklendi.9. Artık UC Thunder ile Büyük
Dosyaları Kolayca İndirebilirsiniz
.
NOT ayrıca canım arkadaşım jasmineye teşekkür ederim programı çinceden türkçeye çevirirken 2 yerde takıldım bana yardımcı olduğu için
.
Desteklenen modeller, Nokia 3230 Nokia 3620 Nokia 3650 Nokia 3660 Nokia 6260 Nokia 6600 Nokia 6620 Nokia 6630 Nokia 6670 Nokia 6680 Nokia 6681 Nokia 6682 Nokia 6290 Nokia 7610 Nokia 9300 Nokia 9500 Nokia N70 Nokia N71 Nokia N72 Nokia N90,Siemens SX1 Panasonic X700, X800Samsung D720, D730

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: dogu73, uatakanf, gsmgs ve 18 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

jejep

jejep

Üye
teşekkürler abi eline sağlık:)

speedydancer

speedydancer

Üye
Çok teşekürler ...

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye
Teşekkürler... :spr

hanoglu

hanoglu

Üye
Nokia N73´e yüklemek istedim. Daha önce yüklememiştim. Yükleme işleminde telefonda desteklemediği mesajı vererek yükleme yüklemeyi yapmadı. 7.5, 7.4 ´ü denedim olmadı.

Programı orjinal siteden indirdim yükledim ve hiçbir orun çıkarmadı, yükledi. İngilizce olduğundan verimli kullanman konusunda şüpheliyim. Türkçe kullanmayı tercih ederim ama yükleme hatası verdi. Lütfen yükleme konusunda bir çözüm istiyorum.

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N73´e yüklemek istedim. Daha önce yüklememiştim. Yükleme işleminde telefonda desteklemediği mesajı vererek yükleme yüklemeyi yapmadı. 7.5, 7.4 ´ü denedim olmadı.

Programı orjinal siteden indirdim yükledim ve hiçbir orun çıkarmadı, yükledi. İngilizce olduğundan verimli kullanman konusunda şüpheliyim. Türkçe kullanmayı tercih ederim ama yükleme hatası verdi. Lütfen yükleme konusunda bir çözüm istiyorum.

güzel insan burdaki ucweb 7.5 şenin N73 ùnü desteklemez çünkü N73 s60v3 kategorisine giriyor, dolayısıyla burdakı ucweb 7.5 s60v2 ler içindir Lütfen desteklenen modellere bakmadan programı indirmeyin sadece orda yazan modeller destekler yani s60v2 ler içindir bi üst modeldeki telefonlar desteklemez s60v3 gibi modelleri desteklemez.

ofulanof

ofulanof

Üye
Teşekkürler...

mahooooooooo

Üye
Burhan abi bu programi ben cokistiyorum y a ama ..... Aciliyordiyor ama yuklen miyor bi yardim0 edin lutfen neden yapiyor acap intalizg yapmıyor yani

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Burhan abi bu programi ben cokistiyorum y a ama ..... Aciliyordiyor ama yuklen miyor bi yardim0 edin lutfen neden yapiyor acap intalizg yapmıyor yani

açılıyor yazarken iptale bas menüye girersin o zaman.

muratyucel-38

Üye
Selam 7.5 i destekleyen telefonlarda 6260 gözüküyor fakat ben tele programı yükleyemiyorum programı 6260 a nasıl yükleyebilirim yardımlarınızı bekliyor ve teşekkürlerimi sunuyorum

Yarali59

Yarali59

Üye
Teşekkürler ellerine sağlık :)

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

zaza

zaza

Üye
teşekkürler çoktandır ucweb in sitesine sırf 7.5 in english versiyonunu koymadığı için girmiyordum bi foruma bakayım dedim çoktan türkçe ye çevrilmiş:ehe eline sağlık

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler çoktandır ucweb in sitesine sırf 7.5 in english versiyonunu koymadığı için girmiyordum bi foruma bakayım dedim çoktan türkçe ye çevrilmiş:ehe eline sağlık

rica ederim bu benim işim sizler için en yeniyi en güzeli ve en kaliteli programları türkçeleştirip siz saygın maxicep ailesinin beğenisine sunmak gayretim ve çabalarım bu doğrultudadır ayrıca canım arkadaşım jasmineye teşekkür ederim programı çinceden türkçeye çevirirken 2 yerde takıldım bana yardımcı olduğu için

mehmet@67

Üye
nokia 5800 xpress music destekliyormu acaba ben indirdim ama sis dosyasi desteklenmiyi diyor yardimci olurmusunuz lutfen

_CEPMASTER_

_CEPMASTER_

Üye
nokia 5800 xpress music destekliyormu acaba ben indirdim ama sis dosyasi desteklenmiyi diyor yardimci olurmusunuz lutfen

arkadasım s60v5 bolumune bakınız burdakı hıç program sızın telefonu desteklemez..

Üst Alt