<<UCWEB Browser 7.4 türkçe son sürümdür By Burhan 2010 farkıyla>>

Sponsorlu Bağlantılar

bincol

Üye
Sende sağol hocam, şunu belirtmek istedim yer imi kaydetme meselesi halloldu yalnız facebook meselesi devam ediyor :( eğer çözüm olmazsa sizin Türkçeleştirdiğiniz 7.3'e geri dönecem ona göre :D ;)

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Sende sağol hocam, şunu belirtmek istedim yer imi kaydetme meselesi halloldu yalnız facebook meselesi devam ediyor :( eğer çözüm olmazsa sizin Türkçeleştirdiğiniz 7.3'e geri dönecem ona göre :D ;)

anladım ok.

baran abi

baran abi

Üye
flash varmı ?

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Yakında

--------------- Ekleme ---------------

Sağolun

süleyman yıldız

Üye
Arkadaşlar ucweb 7.2 kullanıyorum. Tarayıcının özellikleri cok güzel ama hicbir dosyayı indiremiyorum. İndirdiği dosyanın sadece ismini kaydediyor. 0 bayt olarak gösteriyor. Bu sorunu nolur düzeltin. Çok acil. Lütfen çok ihtiyaçım var.

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ucweb 7.2 kullanıyorum. Tarayıcının özellikleri cok güzel ama hicbir dosyayı indiremiyorum. İndirdiği dosyanın sadece ismini kaydediyor. 0 bayt olarak gösteriyor. Bu sorunu nolur düzeltin. Çok acil. Lütfen çok ihtiyaçım var.

süleyman indirme başarısız, sunucu meşgul diyiyormu

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi

ucweb 7.4 olmuyorsa 7.3 kullan

jejep

jejep

Üye
teşekkürler abicim:)

Yarali59

Yarali59

Üye
Emeğe sağlık Teşekkürler konu için :)

gucci16

Üye
Programı telefona kurduktan sonra ayarmı yapmamız gerekiyo indirdik kurlmuyo program

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi

Zlatan tolga

Üye
s60v3 için türkçe olanı yokmu

Üst Alt