<<UCWEB Browser 7.4 türkçe son sürümdür By Burhan 2010 farkıyla>>

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar program ve tam türkçedir buda bir ilktir ama bazı arkadaşlar puanını 4 e düşürmüşler telefonunu desteklemiyor diye bu da yanlış bişey 1 haftalık emek var bu çevirimde.

--------------- Ekleme ---------------

Abi ben hani arabaların çakmak yerine giren mp3 çalıcılar varya telefonda da o programı istiyorum böyle bisey yapıla bilir mi eyer oluyorsa arkadaşların uğraşa bilirmi

hakan konu dışı şeyler yazma Lütfen, bişey soracaksan özelden pm at.

alone_city

Üye
Abi özel nerden onu bilmiyorum nasıl girecem

ofulanof

ofulanof

Üye
Bütün sitelere giriyor ama facebook a bağlanmıyor. Yardım lütfen. 6600

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar teşekkür etmeyi unutmayalım Lütfen

EMRE0545

Üye
Ben bunu kullandım çok yararını görmedim.Sitelerde rahat gezemiyorum . Takılmalar oluyor .Bi bakın da acaba bu sürüm de hata mı var? Ki

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Ben bunu kullandım çok yararını görmedim.Sitelerde rahat gezemiyorum . Takılmalar oluyor .Bi bakın da acaba bu sürüm de hata mı var? Ki

emre programda hata yok ayarları doğru yaptıysan rahat ve hızlı bi şekilde bağlanabilirsin bende 6630 kullanıcısıyım ve gayet rahat ve hızlı bi şekilde bağlanıyorum ben.

ShiftCoder

ShiftCoder

Üye
Abi sağol ama bunda menü hariç heryer çince ¿

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi

gegete

Üye
Burhan kardeş ben bunu telefondan indiriyorum dosya bozuk diyor sebebi nedir acaba tel. 6630

Burhan kardeş lütfen buna bi çare bul indiriyorum ama dosya bozuk diyor sebebi nedir acaba. Ben 7.2 kullanıyorum ve uzun bir zamandır bunu arıyordum. Bulgay arkadaşınkini kurdum ama sürekli kendi kendine kapanıyor. O yüzden kaldırdım onu telefondan. Lütfen senin programı yüklememe yardımcı ol

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Burhan kardeş ben bunu telefondan indiriyorum dosya bozuk diyor sebebi nedir acaba tel. 6630

Burhan kardeş lütfen buna bi çare bul indiriyorum ama dosya bozuk diyor sebebi nedir acaba. Ben 7.2 kullanıyorum ve uzun bir zamandır bunu arıyordum. Bulgay arkadaşınkini kurdum ama sürekli kendi kendine kapanıyor. O yüzden kaldırdım onu telefondan. Lütfen senin programı yüklememe yardımcı ol

tabiki yardımcı olurum, bu benim görevim zaten yanlız anlayamadığım bişey var, siz hangi tarayıcıyla indirdinizde dosya bozuk diyiyor ucweb 7.2 veya 7.3 le indirseniz veya operayla indirseniz öyle sorun olmaz serverdeki dosya sağlamdır ve sis halindedir dikkat ettiyseniz eger ben genelde sis olarak ekliyorum dosyaları rar, veya zip olarak paylaşmıyorum çünkü bi çok arkadaş rardan ve zipten dosyanın nasıl çıkarılacağını tam olarak bilmiyor dolayısıyla sis olarak paylaşıyorum, kendi çevirim olan ucweb 7.4 versiyonu mükemmeldir her siteye girip eklenti indirebilirsinin programda kapanma filan olmuyor yani tam sizin istediğiniz gibidir.

sedat_17

sedat_17

Üye
N70te hakkaten baglanmıyor

sedat_17

sedat_17

Üye
Bosver abi 7.2 yetiyor saolasın 1hafta ugrasmisin baya emegin gecmis kullanamamak kotu oldu :( 7.2 de birde download sitelerinde sn ler gecse super olack bu arada tekrar hosgeldin

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Bosver abi 7.2 yetiyor saolasın 1hafta ugrasmisin baya emegin gecmis kullanamamak kotu oldu :( 7.2 de birde download sitelerinde sn ler gecse super olack bu arada tekrar hosgeldin

tekrar hoşbulduk sedat, bide 7.3 dene bakayım yine aynı hatayı verecekmi.

sedat_17

sedat_17

Üye
Burhan abi yazdgn ayarlarıda yaptm ama baglantı kuramıyor tuhaf gordugum kadaryla 6600 bile baglanıyor n70 baglantı kuramiyor ilginç

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi

bincol

Üye
Hocam öncelikle ellerine sağlık, paylaşımlarını zevkle ve merakla takip ediyorum :) yalnız bu programda biraz sıkıntı var gibi :( ilk dikkatimi çeken şey yer imi eklemek için #6 yapıp tamam dediğimizde program kendiliğinden kapanıyor. Diğer sorun ise facebook'ta anasayfaya rahatlıkla giriyor fakat arkadaşların profillerine yada yorumlara tıkladığımda hata veriyor :( bu sorunlara da bir el atarsan sevinirim :) şimdiden emeklerine sağlık...Not: Kullandığım tel nokia 7610

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Hocam öncelikle ellerine sağlık, paylaşımlarını zevkle ve merakla takip ediyorum :) yalnız bu programda biraz sıkıntı var gibi :( ilk dikkatimi çeken şey yer imi eklemek için #6 yapıp tamam dediğimizde program kendiliğinden kapanıyor. Diğer sorun ise facebook'ta anasayfaya rahatlıkla giriyor fakat arkadaşların profillerine yada yorumlara tıkladığımda hata veriyor :( bu sorunlara da bir el atarsan sevinirim :) şimdiden emeklerine sağlık...Not: Kullandığım tel nokia 7610

tamam kardeş hatırlatman iyi oldu sağolasın.

Üst Alt