<<UCWEB Browser 7.4 türkçe son sürümdür By Burhan 2010 farkıyla>>

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Abi ben hakan 7.3 faild diyor bu vodafon internetin yakın kopya su adres ve yakın kopya port no nedir ben ayarları indiriyorum ama orda birsey yazmıyor yaza bilirmisin sahmet olmasa belki ondan vodafon internet faild diyor kolay gelsin

--------------- Ekleme ---------------

Abi nedir bu n70 cektiğim 7.4 tek kurulmuyor

Burhan bey n70 çare bulacağınıza inanıyorum

yakın kopya ve yakın kopya port kapalı olacak.

alone_city

Üye
Abi yine olmadı başka yöntem siz 6630 da mı calıstırıyon değil mi valla güzel ama faild duyor

Hocam lutfen bir care bulun n70

atillatik

Üye
Selam.. Ben yukledim gayet guzel calisiyor emegine saglik.. Ama bir sorunum var ana menu acilis menusu turkce değil.. Sorun ben demi acaba.

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Selam.. Ben yukledim gayet guzel calisiyor emegine saglik.. Ama bir sorunum var ana menu acilis menusu turkce değil.. Sorun ben demi acaba.

kardeş program tam türkçedir buda bir ilk dir açıliş ekranında nasıl yabancı yazar ben haala anlamış değilim sen resim ekle bi göreyim neresi yabancı bakayım.

atillatik

Üye
Telefon dan giriyorum.. Benim menu dedigim program acilinca hani facebook a girdigimiz yerden bahsediyorum. Herşey kare seklinde görünüyor ben de, ve face ye de bağlanmıyor arama motoru çıkıyor .. Sağ alt takı menu tükçe ama programın kendi içeriğin deki ana sayfa hep kare kare..

alone_city

Üye
Abi program turkcedir ingilizce nerden cıktı abi n70 çare

Abi selam bir şey soracam n70 televizyona bağlaya bilirmiyim bunun kablosu varmı hani samsunlarda olurya ve n73 tv kablosu n70 olurmu

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Abi program turkcedir ingilizce nerden cıktı abi n70 çare

Abi selam bir şey soracam n70 televizyona bağlaya bilirmiyim bunun kablosu varmı hani samsunlarda olurya ve n73 tv kablosu n70 olurmu

onu bilmiyorum hakan sen 7.3 de bi dene.

alone_city

Üye
7.3 te aynı abi aynı sey

7.3 olmadı abi umidimi keseyimi abi n70 çare

alone_city

Üye
Abi bu opera mini jar olan hani 5.0 niye dosya indir miyor kusura bakma konu dısı bi yardımcı olsan

Abi sen programda yapabilirmisin

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Abi bu opera mini jar olan hani 5.0 niye dosya indir miyor kusura bakma konu dısı bi yardımcı olsan

Abi sen programda yapabilirmisin

opera 8.65 i kullan biraz ağırdır ama işını görür.

alone_city

Üye
Abi o bir siteye girdiğimde nikimi doğru girdiğim halde yanlıs diyor kıcık birsey peki bu sorundan anlıyormusun

Abicim bi ara 8.65 yuksek bi surum vardı ici windovs görunumluydu onu sildim ama bulamıyorum

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Abi o bir siteye girdiğimde nikimi doğru girdiğim halde yanlıs diyor kıcık birsey peki bu sorundan anlıyormusun

Abicim bi ara 8.65 yuksek bi surum vardı ici windovs görunumluydu onu sildim ama bulamıyorum

hakan tamam iste görünümü windows gibi olan opera 8.65 maxide 2 tane birden var onu indir sen.

alone_city

Üye
Abi hangi sitede oldugunu bilmiyorum bi yardımcı olsan

alone_city

Üye
Abi ama onların 2 side windows görunumlu değilki sanırım onu görmemişsin peki niye 8.65 sitelere nikimi yazdığımda yanlıs pasaport ve kullanıcı adı diyor doğru olduğunuda biliyorum

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Abi ama onların 2 side windows görunumlu değilki sanırım onu görmemişsin peki niye 8.65 sitelere nikimi yazdığımda yanlıs pasaport ve kullanıcı adı diyor doğru olduğunuda biliyorum

bilmiyorum ama belki şifreyi veya kullanıcı adını yanlış giriyorsundur.

alone_city

Üye
Abi seninle hep cep uzerinden ucw7.2 ile iletişime giriyorum niye bu 7.4 niki yanlışlamıyor ki bu arada program yapabiliyormusun abi

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Abi seninle hep cep uzerinden ucw7.2 ile iletişime giriyorum niye bu 7.4 niki yanlışlamıyor ki bu arada program yapabiliyormusun abi

evet program yapmasınıda biliyorum ama yapmadım daha fırsatım olmuyor.

alone_city

Üye
Abi ben hani arabaların çakmak yerine giren mp3 çalıcılar varya telefonda da o programı istiyorum böyle bisey yapıla bilir mi eyer oluyorsa arkadaşların uğraşa bilirmi

Üst Alt