=> Ucweb 7.4 Türkçe dil dosyası (Bulgay)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
=> Ucweb 7.4 Türkçe dil dosyası (Bulgay)
Arkadaşlar burda http://www.maxicep.com/s60-web-brow...e-en-son-surum-hem-de-fu-l-bulgay-401527.html linki verilen ucweb 7.4'ün son sürümünün Türkçe çevirisinde önemli hatalar yapılmıştım.Programı tekrar çevirdim.Çeviri dosyasını sis haline getirdim.Size kalan tek şey programın kurulu olduğu dizine (telefon ya da hafıza kartı'na) bu dil dosyasını yüklemek.Iyi kullanımlar.Çeviri tamamen bana aittir.Ahmet Bulgay.Yapılan hatadan dolayı özür dilerim...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: abdn_abdn, koruma26262626, lol35 ve 3 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi

nadir bey, bu konu ile burda linkini verdiğim konuyu birleştirme imkanımız var mı acaba.Birbirlerinden kopuk olmasınlar.Çünkü programın dil dosyası önemli.Programdan ayrı olması, forum üyeleri için mağduriyet yaratabilir...

Terzi38

Terzi38

Üye
İnsallah olur bi bakalm tskler

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Hocam sizin dediğiniz siteye orijinal versiyonla da hata alınıyor.Sitede bir sorun olabilir...

--------------- Ekleme ---------------

İnsallah olur bi bakalm tskler

ama dil dosyasında hiçbir sorun yok.Emin olabilirsiniz.

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar dil dosyasını mutlaka indirin.Sonra sorun çıkabilir....

ysny

Üye
Hocam ben N70 e yükledim dil dosyasini da yükledim fakat ilk açılırken örnek olarak veriyorum opera daki gibi bağlanmak için izin istiyor ama bi süre bekledikten sonra giremiyorum ilk giristeki beklemeyi iptal edip girdim bağlantı ayarlarını ayarladım ama bağlantıda bi sorun var olmuyo bi yardımcı olursanız sevinirim saygılar...

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ben N70 e yükledim dil dosyasini da yükledim fakat ilk açılırken örnek olarak veriyorum opera daki gibi bağlanmak için izin istiyor ama bi süre bekledikten sonra giremiyorum ilk giristeki beklemeyi iptal edip girdim bağlantı ayarlarını ayarladım ama bağlantıda bi sorun var olmuyo bi yardımcı olursanız sevinirim saygılar...

hocam normalde kurulumdan sonraki ilk açılışta bağlantı seçmenizı isteyecektir.Bu adımda bağlantı seçtikten sonra program otomatik olarak kapanacaktır.Sonra tekrar açtığınızda program normal bir şekilde açılıyor.Sizde galiba bağlantı sorunu var.Diğer programlardan internete girerken sorun oluyor mu yine acaba.Olmazsa telefonu bir kapatıp açın.Inşallah hall olur.

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuzdaki operatör internet ayarlarını tekrar yükleyin...

Yarali59

Yarali59

Üye
Konu için sağol arkadaşım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt