=>Ucweb 7.4 Beta-BULGAY farkıyla ilk maxicepte

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
=>Ucweb 7.4 Beta-BULGAY farkıyla ilk maxicepte
<B/> evet arkadaşlar en iyi mobil web tarayıcısı olan ve çinli dostlarımızın geliştirdiği, bizim de sömürdügümüz Ucweb Browser, hızla sürüm yükseltiyor ve kalitesine kalite katıyor.Işte ucweb 7.4 Beta eng Karşınızda.Beta sürüm olduğu için Türkçe'ye çevirmedim,çünkü çok yakında ucweb 7.4 fu.ll Türkçe sürüm geliyor.Beni izlemeye devam edin.Ucweb 7.4 Kürtçe de yolda.
TEŞEKKÜR ET BUTONUNA BASMANIZ YETERLIDIR :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: AHKE, ultra-cengo24, Ferzan ve 5 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

4747

Üye
Teşekkür

ShiftCoder

ShiftCoder

Üye
7.3 versiyonu ile arasında ne gibi fark var acaba &#8730;

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar. Şuan 7.4'ü versiyonunu Türkçe'ye çevirme işlemlerini yapıyorum.Diğer versiyonlardan farkı tabiki de hızı ve görselliği.Bu versiyonda facebook için özel tuş eklenmiş...

kollucu

kollucu

Üye
Deneyelim bakalım teşekkürler kardeş

andy5636

Üye
Tesekkur Ama ben sunu anlamadim 7.4 neden hata veriyor ki bu kacinci indirdiyim programi aciyorum sorry you have permission 7.3 sildim yine ayni

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur Ama ben sunu anlamadim 7.4 neden hata veriyor ki bu kacinci indirdiyim programi aciyorum sorry you have permission 7.3 sildim yine ayni

hocam bu ucweb'in yeni güvenlik önlemi.O uyarıda telefon desteklemiyor diyor.Yani telefonun imei numarası girilmesi gerekiyor.Şimdi onu nasıl gireceğimizi araştırıyorum

andy5636

Üye
Sagol X-plore olur diyorlar ama x-ploreda system yok ki

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi

andy5636

Üye
evet oldu ama simdi burda bakiyorum system apps ucweb 7.4 app 8 tikliyorum orda hepsi 10 11 rakam 15 rakam yok ki imel numarasini yazayim

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
evet oldu ama simdi burda bakiyorum system apps ucweb 7.4 app 8 tikliyorum orda hepsi 10 11 rakam 15 rakam yok ki imel numarasini yazayim

hocam seçeneklerden sonrakini bul deyin. 35 ile başlayan rakamlar olacak sağ taraftaki ekranda.Ordan da düzenleme yapmak için sadece 3'ün sağındaki rakamları değiştirirseniz, doğru rakamları girmiş olursunuz.Soldaki 3'lere dokunmayın....

reveletion

Üye
Arkadaş 7.2 diyorlar 3 4 8 diyorlar ama özellik hep aynı hız hep aynı

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Yok hocam bu 7.4 versiyonunda gerçekten de büyük farklılıklar var

Terzi38

Terzi38

Üye
Eline sağlık kardeş de ben şu imei numaramı yazıyorum nasıl kaydedecegim explore kullanıyorum

siliman

siliman

Üye
sağol kardeş

Ferzan

Ferzan

Üye
Teşekkürler kardeş

bulgay

bulgay

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah...

Terzi38

Terzi38

Üye
Ya arkadaslar bi yardım edın imei numarami yazıyorum fakat nasıl kaydedecegim onu yapamıyorum explore kullanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt