Ucuz Yeni iPhone SE (2020) — En Ucuz iPhone!

Sponsorlu Bağlantılar

gtavcmcd

gtavcmcd

Üye
    Konu Sahibi

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Merhaba arkadaşlar bugün yeni iPhone SE'ye olan görüşlerimi sizlerle paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Aslında güzel ama fiyatı gereği değer mi tartışılır. Ayrıca üstüne biraz daha koyup iPhone XR almak daha mantıklı geldi bana.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147
Erkin_Cankut

Erkin_Cankut

Üye
Sudan ucuzmuş!!!!!

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
SE modelleri her zaman iyidir. Sade kullanıcıyı yıllarca memnun eder. Dandroidlerin yüksek fiyatlarda gezdiği yerde bence alınabilir durumda.

mrt-06

mrt-06

Üye
Ocak ayında iPhone 8 aldım, SE tasarım olarak 8'in aynısı.. Özellikleri de aynı, 8'in fiyatını düşürüp satmak yerine "yeni model" SE'yi pazarlamak tam bir Apple politikası. :)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
SE modelleri her zaman iyidir. Sade kullanıcıyı yıllarca memnun eder. Dandroidlerin yüksek fiyatlarda gezdiği yerde bence alınabilir durumda.
Klasik iPhone fanboyluğu. Şu aptal telefona 5000 6000 lira para bayacağına yarı fiyatına çok iyi android telefonlar mevcut.

• Beğen
  • Beğenmedim
Tepkiler: Murat Alper ve mrt-06
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
SE modelleri her zaman iyidir. Sade kullanıcıyı yıllarca memnun eder. Andorid'lerin yüksek fiyatlarda gezdiği yerde bence alınabilir durumda.
Tartışma oluşturacak kelimeler (Dandroidlerin gibi kelieme) kullanmazsak seviniriz.

Üst Alt