Ücretsiz MobiL Wap Chat Scripti RenkLi-Renksiz Mod.

Sponsorlu Bağlantılar

Umutahmetresmi

Üye
sırf bu konuya cevap yazmak için giriyorum adam sahtekardır inanmayın ben 8 yıllık asp coderiyim
o kodlama O.A nın 2005 li yıllarda yazdığı bogosseenn de herkes kullansın dye paylaştığı scripttir
sakın paranızı kaptırmayn 28 tane acık var sstemde ornek ste versn bakın 5 dk nasıl indiriyorum :D
benim sistemimi soracaksınz buyrun turkwap.biz gelin gorun :D ama sakın hataya dusup bu sisteme para vermyinbide kodlama bana ait diyor admin konunun kapanmasını rca ediyorum ... o kodlama yı geliştirmiştim ben bi aralar ama açıklar kapanmakla bitmiyor
yalan soyluyor size yemin ederm ornek ste versn nasıl uçuruyorum gorun
css sine kanmayn hc bseye yaramaz
ulasın bana umutgs03 et hotma gerisini anldnz
kodlamanın geliştirilmişini ben kullandm cestwap sistemiyle :D ordan tanıdık gelebilirtam t

bikac eklenti dışında tamamı başkasının :D sen onu php cilere yedirirsin asp chat sistemlerinin ömrünü biliyorum ben :d
Peki hala var mi bu script sende paylasir misin?
Mesaj birleştirildi:

Daha çook beklersin gibme geliyor
Belki de unutmuştur forumu
Belki de ölmüştür
Valla cok ariyorum bu scripti kendim yazmaya kalktim tasarimi hatirladigim kadariyla o zamanki ozelliklerle elimde patladi baya zor askida kaldi duruyor veri tabanini baglayamadim. Biraktim ! Bize o zaman yazilmisi lazim kendime host kurup sirf takilmak icin kurucam bulabilsem yok
Mesaj birleştirildi:

Link dosyasi mi? Resim mi?
Mesaj birleştirildi:

Sistem tam olarak boyle mi?

Son düzenleme:

Üst Alt