UC Player v2.1 Sertifikalı (FLV, AVI, WMV, MKV, 3GP, 3GPP, MP4) Destekler

Sponsorlu Bağlantılar

acati

acati

Üye
imbat12' Alıntı:
Eline sağlık flv dosyalarını birtek bu açabildi

core player 1,3,0 ve smartmovie 4,15 proğramlarıda oynatıyor ben ikisinide kullanıyorum.

--------------- Ekleme ---------------

KAtılıyorum SmartMovie 4.10 FLV açar. Hem de altyazı da açar. Bu program altyazı açabiliyor mu bilgi verilmemiş???

habbuj

habbuj

Üye
çok sağol

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
sağol mahmutk. Acaba bunada tr yama ve skinler yapılabilir mi?:)

thecentilmen

thecentilmen

Üye
n73 m.e. mp4 ü yavaş çalıyor
bilginize

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
ene_men:::flv-wmv açıyor ama alt yazı varmı yokmu bilmiyorum.

habbuj:::Sende sağol

kacaksevgilim:::Evet bunada skin entegre edilebilir ama henüz erken final olana kadar beklemek lazım çünki videoları 4-4'lük çalıştırmıyor o nedenle iyi çalıştırana kadar beklemek lazım yeni sürümleri.

thecentilmen:::Evet bilgimiz var şu an beta sürümü yakında düzeltebilirler. Yorum için teşekkürler.

osimal

Üye
sağol

kemal21

kemal21

Üye
emeğine sağlık

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler

akrep1905

Üye
ya bu çok yavaş çalıştırıyo neden olabilir

patlıcancı

patlıcancı

Üye
core player 1,3,0 ve smartmovie 4,15 proğramlarıda oynatıyor ben ikisinide kullanıyorum.

bu programlar her flv dosyasını oynatmıyor ama uc player oynatıyor...

auris123

Üye
güncelleştirme hatası veriyor nasıl çözebilirm

_kursatt_

Üye
emeğine sağlık

bgchn12

Üye
Nokia e51 de çalışıyormu ?

bgchn12

Üye
3.1 Sürümü yazıyor nokia nın kendi sitesinde ama burda yükleyince sertifika hatası veriyor.

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
İmzalı program sertifika hatası vermemesi lazım desteklemiyor olabilir mi? Eğer kurulum yaparken sertifika tarafında kısıtlanıyor yazıyorsa telefonunu hacklemen lazım yada sertifika alman lazım.

kayalar3639852

Üye
dostum öncelikle emeğime saygı duyuyorum ama bu benim telde çalışmadı 5800xpressmusic bir akıl versen açınca programı bağlantı istiyor yani net bağlantısı şimdiden yardımların için teşekkürler

bir aydır coreplayeri yüklemeye çalışıyorum başaramadım bunu bulunca çok sevindim ama şimdilik hayal kırıklığı yaşıyorum çalıştıramadım diye umarımki bir bilgilendirme yazısıyla cevap verirsin

bu arada ben sertifikada aldım yani sertifika sorununu aştım

Üst Alt