UC Browser v12.5.0.1109 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Teks@s

Teks@s

Üye
Arkadaşı uygulama donmaya başladı temizlik yapsamda bir müddet sonra yine aynı sorun yalnızca bendemi var acaba eğer öyleyse böyle super bir uygulamaya yazzık oldu çözüm yokmu yeni bir güncelleme falan..

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
Uygulama 2 kez reCAPTCHA yapmaya izin vermiyor yani bazı sitelerden dosya indirmek için robot değilime basınca 2.sinde hata veriyor tarayıcı desteklenmiyor diye. V11 sürümünde sıkıntı yok o yüzden v11 i klonladım ve onu kullanıyorum.

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşı uygulama donmaya başladı temizlik yapsamda bir müddet sonra yine aynı sorun yalnızca bendemi var acaba eğer öyleyse böyle super bir uygulamaya yazzık oldu çözüm yokmu yeni bir güncelleme falan..
Bende sorun yok. Ama yeni sürüm çıkmış belki hata düzeltmesi gelmiştir.
Uygulama 2 kez reCAPTCHA yapmaya izin vermiyor yani bazı sitelerden dosya indirmek için robot değilime basınca 2.sinde hata veriyor tarayıcı desteklenmiyor diye. V11 sürümünde sıkıntı yok o yüzden v11 i klonladım ve onu kullanıyorum.
Aynı sorun bende de var. Uygulama serverları ile alakalı muhtemelen.
evet bi önceki sürüm de sorun yok son sürümde Facebook girmiyor...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sorunun çözümünü bilmiyorum. Nasip olursa son çıkan güncellemeye bakacağım boş zmanda.

• Beğen
Tepkiler: Teks@s ve veliahht01
Teks@s

Teks@s

Üye
Bende sorun yok. Ama yeni sürüm çıkmış belki hata düzeltmesi gelmiştir.

Aynı sorun bende de var. Uygulama serverları ile alakalı muhtemelen.

Sorunun çözümünü bilmiyorum. Nasip olursa son çıkan güncellemeye bakacağım boş zmanda.
3mayis itibariyle uc browser yeni guncelleme yayınladı. Hadi gari görem sizi :) Süper bir çalışma bekliyorum.Dönüşüm muhteşem olucak misali...gardaş :)

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Eski sürümlerdeki gibi youtubeden video indirme özelliği açık gelebilir. :D

• Beğen
Tepkiler: Teks@s

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Konu 4 Mayıs 2018 veritabanlı sürüm ile güncellendi. Diğer özelliklerin yanında youtubeden video indirme özelliği eklendi.

• Beğen
Tepkiler: HsnCnKly
Teks@s

Teks@s

Üye
Hemen indiriyorum.Çok teşekkür ederim Takipteyim.Bu konuda slagon Takipteyim olsun arkadaşlar.
Denedim çok güzel olmuş. Benim tek tarayıcım bu artık,diğerlerini devre dışı bıraktım.Bundan iyisi Şam"da kayısı :) Kendi serverimede attım.Nolur nilmaz diye. Harika. Tekrar teşekkür ederim. Emeğe saygı.

• Beğen
Tepkiler: wrongroad

katinka

Üye
Hocam en son sürümün linkini rica etsem paylaşırmisin

katinka

Üye
Teşekkürler eline sağlık.

• Beğen
Tepkiler: wrongroad
HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
v11 haricinde reCAPTCHA çalışmıyor maalesef.

yuvamem

yuvamem

Üye
YouTube'dan nasıl indirme yapıyoruz.bilgilendirirseniz memnun olurum

Teks@s

Teks@s

Üye
YouTube'dan nasıl indirme yapıyoruz.bilgilendirirseniz memnun olurum
Uc browseri aç ana ekrandaki youtubeyi tikla herhangi bir videoya bas ok isareti cikicak indirme iste o diger videolarda tarayici ustunden oyle iniyor basit nasil bulamadiniz :)

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Uc browseri aç ana ekrandaki youtubeyi tikla herhangi bir videoya bas ok isareti cikicak indirme iste o diger videolarda tarayici ustunden oyle iniyor basit nasil bulamadiniz :)
İndirdiğiniz çözünürlük düşükse ilk açtığında videoyu oynatmadan sol altta hd butonuna dokun mavi yapın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Teks@s
yuvamem

yuvamem

Üye
Tşk ilginize sağolun hallettim

• Beğen
Tepkiler: Teks@s ve wrongroad
HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
Resim atar mısın?
Hocam resim atmalık bir şey yok ki. Mesela bazı indirme sitelerinde 'ben robot değilim' diye bir bölüm oluyorya, işte onu 2. kez kullanamıyoruz. Bır kere yapıyor ondan sonra tick koyulmuyor ve reCAPTCHA desteklemiyor gibi bir yazı çıkıyor.

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Hocam resim atmalık bir şey yok ki. Mesela bazı indirme sitelerinde 'ben robot değilim' diye bir bölüm oluyorya, işte onu 2. kez kullanamıyoruz. Bır kere yapıyor ondan sonra tick koyulmuyor ve reCAPTCHA desteklemiyor gibi bir yazı çıkıyor.
Basit bir yöntem var. Ben robot değilim yazısının altında click yazan bir yazı var. Onu tıklayarak rahatça geçebiliyorsun.

Son düzenleme:

okan153

Üye
Son sürümü türkçe yapsanız iyi olur..