UC Browser v12.5.0.1109 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

kolombo28

kolombo28

Üye
Eline emeğine yüreğine sağlık.tsk usta.

• Beğen
Tepkiler: wrongroad

mraz

mraz

Üye
İşte bu harika olmuş, gerçekten çok faydalı bir paylaşım, eline sağlık.:alkis:alkis:alkis

• Beğen
Tepkiler: wrongroad
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Bişey soracağım

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Bi sefer telefondan denemiştim olmamıştı yazilar kayıyordu hep bıraktım sonrasında yeni sürümlerde o sikinti yok galiba
String.data uzantılı dil dosyasını yazilar kaymadan nasıl telefondan türkçeleştiriyorsun anlatabilirmisin

ByJoker33

ByJoker33

Üye
Kardeşim telefondan ApkEditor uygulamasıyla modlamalar yapabilirsin
Bu türkçeleştirme olur, icon değişimi olur, sürüm değişimi olur, içerikte görsel değişimi Vs. Birçok değişiklik yapabilirsin
Ayrıca String.data değil String.xml dosyasını cevireceksin
Çevirdiğin dosyayıda Values-tr klasörünün içine atacaksın
Klasör yoksa da olusturacaksin
@By Burhann 2010

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Kardeşim telefondan ApkEditor uygulamasıyla modlamalar yapabilirsin
Bu türkçeleştirme olur, icon değişimi olur, sürüm değişimi olur, içerikte görsel değişimi Vs. Birçok değişiklik yapabilirsin
Ayrıca String.data değil String.xml dosyasını cevireceksin
Çevirdiğin dosyayıda Values-tr klasörünün içine atacaksın
Klasör yoksa da olusturacaksin
@By Burhann 2010
Bu üç browseri Symbian dan androide kadar türkceleştirdim ama 10.9 sürümünden sonrasnı bi türlü türkçeye çeviremrdim
Dil dosyası bunun içinde konuyu açan arkadaş bi ilgilense nasıl olduğunu anlatsa iyi olur ben çözemedim olayı

Ekli dosyalar

ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Bu üç browseri Symbian dan androide kadar türkceleştirdim ama 10.9 sürümünden sonrasnı bi türlü türkçeye çeviremrdim
Dil dosyası bunun içinde konuyu açan arkadaş bi ilgilense nasıl olduğunu anlatsa iyi olur ben çözemedim olayı
Arkdaş çevirmemiş dil dosyasını enterge etmiş dil dosyası 2008 yılında çevrilmiş

Teks@s

Teks@s

Üye
Arkdaş çevirmemiş dil dosyasını enterge etmiş dil dosyası 2008 yılında çevrilmiş
Her neyse yinede emek var ben sahsen tesekkur ederim yapmisya adam isimize yariyorya madem cok bilenler yapaydiya goreydik

• Beğen
Tepkiler: ASİ DADAŞ

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Dil dosyası Uc Browser'ın bir aralar yayınladığı türkçe sürümün dil dosyasına yeni sürümlerdeki yeni özelliklerin metinleri eklenerek oluşturuldu. Eklenen yerler ingilizceydi. Telefonda hex editörle çevirdim. Zamanım o zamanlar boldu. Uğraştım vakit öldürdüm açıkçası. Yeni sürüm çıktıkça da eksik yerleri ekleyip güncelliyorum. Ülkemizde kullanılmayan özellikleri çevirmedim zaten. Yeni bir yöntem buldum daha kolay data'yı txt'ye dönüştürüp sonra geri toplama varmış. Daha kolay ama bende pc olmadığı için denemedim. Kullanılmayan yerleri çevirecek kadar vaktim olsa aklımdaki fikre gelirsek rusya da ki arayüze çevirmeyi düşünüyorum menüyü. Reklam engelleyici üstte. Adres çubuğunun yanında. Ana ekranda da hava durumu.

• Beğen
Tepkiler: ASİ DADAŞ, Teks@s ve kolombo28

dark3434

Üye
Eline kardeş son versiyon harika olmuş.

• Beğen
Tepkiler: ASİ DADAŞ ve wrongroad
Teks@s

Teks@s

Üye
Kim ne derse desin ben sizi destekliyorum supersin adamsin uc yi yeniden inşaa ettin.

• Beğen
Tepkiler: ASİ DADAŞ ve wrongroad

seyits

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık kardeşim. Ama son sürümde, tarayıcı Facebook sitesi üzerinden şifremiz ile giriş yapmıyor.
Facebook sitesine girmiyor.
Eski sürüm Uc ler den 12.05 sürümleri öncesi giriyor, bun da girmiyor
12 sürüm çok güzel ama, sırf o yüzden 11 sürümü yükledim.

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler emeğine sağlık kardeşim. Ama son sürümde, tarayıcı Facebook sitesi üzerinden şifremiz ile giriş yapmıyor.
Facebook sitesine girmiyor.
Eski sürüm Uc ler den 12.05 sürümleri öncesi giriyor, bun da girmiyor
12 sürüm çok güzel ama, sırf o yüzden 11 sürümü yükledim.
Facebook sitesi dediğim şey masaüstü sürümse ona bende giremiyorum.

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi

veliahht01

Üye
evet bi önceki sürüm de sorun yok son sürümde Facebook girmiyor...
masaüstü değil normal mobil sürümü dahi girmiyor 12 sürüm Uc ile.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi