UC Browser 8.9 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
seninde hiç şansın yokmuş 8.9 u çevirmişsin içinde 1000 satır var yeni sürüm yeni tasarım v9 gelmiş içinde 500 satır var :)

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşımız bir kere tam uğraşıp türkçeleştirme yapmış artık sonraki sürümler kolay aynı dil dosyasını kullanabilir sanırım bu mini sürüm bunun dil dosyasını tam sürümde denedin mi?

Denemedim ancak denesemde bi faydası olmaz çünkü yeni sürümlerde her zaman hata düzeltmesine gidilmiştir dolayısıyla dil dosyasını hangi sürüme atsam faydasız.
Rica ederim.
seninde hiç şansın yokmuş 8.9 u çevirmişsin içinde 1000 satır var yeni sürüm yeni tasarım v9 gelmiş içinde 500 satır var :)
Aynen sıra 9.5 e geliyor nerden baksan bi 800 saat emek istiyor ancak ucwebi benden başkası biraz zor türkçeleştiriyor, zor ve zahmetli oldugu için uzak duruyorlar ucwebden.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
noss cevap vermiyordun bendr ondan buraya yazıyorum safemanager güvenlik kapama hackın son aşaması pc olmadığı için bende ingilizce bana gidiş
yolunu sayı ile söylermisin ilk yerde soldan
sağa say kaçıncı olduğunu söylesene bi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
mini v9 sürümü ben çevirdim bile

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
noss cevap vermiyordun bendr ondan buraya yazıyorum safemanager güvenlik kapama hackın son aşaması pc olmadığı için bende ingilizce bana gidiş
yolunu sayı ile söylermisin ilk yerde soldan
sağa say kaçıncı olduğunu söylesene bi
o programı kullanmıyorum ben nasıl söyleyeyim

64hasan

64hasan

Üye
Emeğine sağlık Teşekkürler

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
Arkadaşımız bir kere tam uğraşıp türkçeleştirme yapmış artık sonraki sürümler kolay aynı dil dosyasını kullanabilir sanırım bu mini sürüm bunun dil dosyasını tam sürümde denedin mi?
evet minusi bnm isimi gormedu ana indirdim yinrde sagolsun normal uc icin tutkceksi olsa on numara olur

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
talep var zaten sordugun soruya bak

Siwaro63

Üye
Allah Razi Olsun

dunopy

Üye
Teşekkürler

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387