UC Browser 7.8 s60 v2 Türkçe !! %100 English Server

Sponsorlu Bağlantılar

byl82

Kapalı Hesap
teşekkürler emeğine sağlık

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler üstad

Rica ederim.

----------Eklendi @ 19:03:01 ---------- Yazıldı @ 19:02:42 ----------

Rica ederim.

----------Eklendi @ 19:03:39 ---------- Yazıldı @ 19:03:01 ----------

Eyvallah.

----------Eklendi @ 19:04:10 ---------- Yazıldı @ 19:03:39 ----------

teşekkürler emeğine sağlık

Eyvallah sağolasın.

Piyanist7171

Üye
Her zaman 10 değil 11 numarasın selim kardeş eline koluna bacağına sağlık xD

• Beğen
Tepkiler: Selim08
FD_20

FD_20

Üye
arkadasım facebookta yorum yaparken o yorum kutucugu aşagıya doğru kaymıyor yani 4-5 kelime yazınca aşagıda kalan kısmı ne yazdını okuyamıosun o sorunu düzeltebilirmisin acaba ? orjinalinde de öle ama düzeltebilinirse çok makbule geçer :)

pardon kutucuklarda option da long text die bi kısım varmış şimdi farkettim saçma bitaz :D

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
Her zaman 10 değil 11 numarasın selim kardeş eline koluna bacağına sağlık xD
Eyvallah sağolasın :D

----------Eklendi @ 09:27:46 ---------- Yazıldı @ 09:07:01 ----------

arkadasım facebookta yorum yaparken o yorum kutucugu aşagıya doğru kaymıyor yani 4-5 kelime yazınca aşagıda kalan kısmı ne yazdını okuyamıosun o sorunu düzeltebilirmisin acaba ? orjinalinde de öle ama düzeltebilinirse çok makbule geçer :)pardon kutucuklarda option da long text die bi kısım varmış şimdi farkettim saçma bitaz :D
Yorum yaparken kutucuğa tıkladıktan sonra seçenek -> metin gir yolunu takip ederek yorumunuzu daha rahat bi şekilde yapabilirsiniz.

HAKAN_DURAK

HAKAN_DURAK

Üye
abi eline sağlık sizden şu adresteki programları da çevirip paylaşmanızi istiyorum direk kopyalayın

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
abi eline sağlık sizden şu adresteki programları da çevirip paylaşmanızi istiyorum direk kopyalayın
Bu adresdeki uygulamarının bazılarının cevrilmiş hali forum da var zaten.

HAKAN_DURAK

HAKAN_DURAK

Üye
Peki dört uygulamanında s60v2 için olanı varsa adresleri bi yazsanız

HAKAN_DURAK

HAKAN_DURAK

Üye
abe tamam da diğer programlar da var orda hani onlar onlarında bir çevirisini yapsanız bunlar UC迅雷1.4.0.5,UC桌面2.1.0.30, hem bunlar son sürüm ve güzel programlardır ve Ucweb ile bağlantılı dir

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
abe tamam da diğer programlar da var orda hani onlar onlarında bir çevirisini yapsanız bunlar UCXunlei 1.4.0.5, UCDesk 2.1.0.30 hem bunlar son sürüm ve güzel programlardır ve Ucweb ile bağlantılı dir
Kardeş bu programların pek bi işlevi yok. Hem onları çevirebilecek kadar da zamanım yok var olanlarla idare et işte.

HAKAN_DURAK

HAKAN_DURAK

Üye
peki kardeş bişey olmaz zaman konusunda haklısın kusura bakma

erkişi

Üye
Teşekkür ederim emeğine sağlık 1 de bunun 7.9 çıktı bilğiniz olsun

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Evet biliyorum. Forum da var zaten o konu.

erkişi

Üye
Rica ederim. Evet biliyorum. Forum da var zaten o konu.
----------Eklendi @ 18:13:20 ---------- Yazıldı @ 18:08:08 ----------1 sorum olacak yardımcı olursan sevinirim cepten proğram paylaşımı nasıl yapacağım ben de 1 şeyler paylaşmak istiyorum özellikle bu forumda paylaşmak güzeldir

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
----------Eklendi @ 18:13:20 ---------- Yazıldı @ 18:08:08 ----------1 sorum olacak yardımcı olursan sevinirim cepten proğram paylaşımı nasıl yapacağım ben de 1 şeyler paylaşmak istiyorum özellikle bu forumda paylaşmak güzeldir
Tabiki yardımcı olurum. Öncelikle paylaşıcağın uygulamanın kategorisini belirle daha sonra yeni konu aça tıkladıktan sonra uygulama ile ilgili bir kaç bilgi yaz. Uygulamanın linkini eklemeyi de unutma.

yunus5055

yunus5055

Üye
Millet uc browser 7.9 çıktı !! ... 7.8 den biraz daha hızlı ... Kayarak gelen sayfalar ve gece moduna otomatik geçme özelliği var ... Ama siteye yükleme yapamadım ... Ama zaten bende uc browser 7.8 i kullanırken güncelleme yaptım kendisi geliyo zaten ... Tek sorun ıngilizce olması ... Birilerinin turkcelestirmesi lazım .D ... Türkçesi Yapılırsa banada biri link yollasın .D

Üst Alt