UC Browser 7.0 Türkçe + %100 English Server

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
UC Browser 7.0 Türkçe + %100 English Server
UC Browser 7.0' ın Türkçe Versiyonu. :oke:

Evet Arkadaşlar Yine Ben. :bye2:

UC Browser Profesyonel Bir Mobil Tarayıcı UC Mobil Limited Tarafından Tasarlanmıştır.

%95 Oranında Türkçe' ye Çevrilmiştir... :evet:

Güle Güle Kullanın.

ÖZELLİKLERİ:

=> * Optimize Düzeni Daha Fazla Görsel Efekti.

=> * Google Translate.

=> * Yeni Otomatik Sayfa Yenileme.

=> * Daha Bilimsel Menü Düzenleme.

=> * Download Özelliği.

=> * Bütün Hatalar Giderilmiş.

=> * Hızlı Gezinme.

=> * Web sayfalarını sms mesajı olarak gönderme.

Emeğe Saygı...

Lütfen Kendi Adınıza Yayınlamayın...

Bi Teşekkürü de Çok Görmeyin Artık. :oke:

Teşekkür Et Butonu Sağ Alt Köşede Unutmayın!!! :kotu:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: cryzmusti, ßy Berk, jejep ve 31 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Bu program s60v3 için degil demi.Eger onun içinse s60v3 bölümüne taşımam lazım...

OğuzcanAbi

Üye
teşekkürler

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
Yok hayır s60 v2'ler için

recebim59

Üye
 吖䀀©5a,6630'da bir türlü çalıştıramadım,açılışta kuruluyor yazıyor ve öyle kalıyor.

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
 吖䀀©5a,6630'da bir türlü çalıştıramadım,açılışta kuruluyor yazıyor ve öyle kalıyor.
kardeş sen programı kaldır tekrar yükle belkî olur. Eğer oda olmazsa tele reset at ama risklerinide unutma

recebim59

Üye
maalesef hep aynı,,acaba extra bir ayar mı yapmam gerekiyor?

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
maalesef hep aynı,,acaba extra bir ayar mı yapmam gerekiyor?
Eğer bu uygulamaya Turkcell Wap ile giriyorsan malesef o bağlantı ile giremezsin Turkcell Internet ile bağlanmalısın. Bu bağlantıyı almak için de 2222'e INTERNET yazıp gelen ayarı kaydetmen yeterli. Daha sonra uygulamaya girdiğinde kurulum yaparken istenen bağlantıya Turkcell Internet'i seçip kurulum yapma yeterli olacaktır. Tabi eğer turkcell hattı kullanıyorsan.

recebim59

Üye
Eğer bu uygulamaya Turkcell Wap ile giriyorsan malesef o bağlantı ile giremezsin Turkcell Internet ile bağlanmalısın. Bu bağlantıyı almak için de 2222'e INTERNET yazıp gelen ayarı kaydetmen yeterli. Daha sonra uygulamaya girdiğinde kurulum yaparken istenen bağlantıya Turkcell Internet'i seçip kurulum yapma yeterli olacaktır. Tabi eğer turkcell hattı kullanıyorsan.
ilgin için teşekkür ediyorum,vodafone live ile bağlanıyordum,şimdi vodafone internet ile deneyeceğim, inşallah artık olur.

--------------- Ekleme ---------------

çok sağol kardeşim artık kullanabiliyorum.

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim kardeşim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana... :oke:

kendal_47

kendal_47

Üye
Emeğine sağlık güzel program en güzel tarafı indirme yöneticisi yalnız ben n70'te kullanıyorum gerek 7 olsun gerek 6.3 olsun 1 hafta 10 gün kullanıyorum ondan sonra hiç bir şeyi açmamaya başlıyor tekrar yüklemek zorunda kalıyorum bilmiyorum öyle bir sorun yaşayan var midir

Selim08

Selim08

Üye
    Konu Sahibi
Evet kardeş bahsettiğin gibi aynısı bende de oluyor. O programdan kaynaklanabilir. Umarım gelecek sürümlerde düzeltirler...

Aziz™

Aziz™

Üye
eline sağlık..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
eline sağlık

Anubis64

Üye
teşekkürler

geveze_52

geveze_52

Üye
Eline saglık

cedit52

cedit52

Üye
Tel nokia n73 hac li yukledin fakat vepteki video ları açmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt