UAE4ALL - Amiga Emulatörü...(Yanında Türk Yapımı Amiga Oyunlar Hediye :)

Sponsorlu Bağlantılar

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
UAE4ALL - Amiga Emulatörü...(Yanında Türk Yapımı Amiga Oyunlar Hediye :)
Eskilerin kral bilgisayarı,yada compiteri olan Amiga artık telefonunuzda arkadaşlar...

Bu emulatör yeni çıktı sayılır ve emulatörü başka yerden indirdiğinizde birçok hata vermektedir,kendi düzeltmelerimle birçok hatayı kapattım ve en büyük sorun olan Kickstarts meselesini ve heryerde bulunmayan dosyaları arşive ekledim,bunun kıymetini bilin :oke:

Yapılması gerekenler;
-Emulator'ü telefonunuza kurun (9.x serisi)
-Klasör'de çıkan Kickstarts klasörünü C:/Data/uae4all klasörüne atın (şu şekilde olacak C:/Data/uae4all/kickstarts -> kick13.ro kick20.rom kick31.rom) bu şekilde emulatörde hiç bir hata almayacaksınız...
-Dokunmatik ekran olan (5800,N97 Samsung i8910 vs) telefonlar için,arşivde çıkan Virtual Keyboard programını kurun...

Yanında size,90lı yıllarda üretilmiş olan birkaç Türk yapımı oyunu vermek istiyorum.Bende bu oyunlar bol(Türk üretimi) hepsini paylaşmıyorum,meslek sırrı icabı,çünkü internetin hiç bir aleminde yok...

Şimdlik Sitres isimli oyunu palaşayım,daha sonra Keloğlan(1989),Tombala(1990),Okey(1990),Hançer(1992),İstanbul Efsaneleri Lale Savaşları,Osmanlıca gibi oyunları paylaşıcam...bu oyunların hepsi türkçe ve türkçe seslendirme,tamamen Türk yapımıdır...Büyük bir araştırma sonucu bu oyunları elde ettim...

Şimdilik sadece Sitres ;)

Ayrıca,buradan Bluetooth Mause programını indirerek bluetoothlu mauseniz ile uygulamayı yönetebilirsiniz...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bymen07, çerum, Blind Guardian ve 6 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
TeşekkürLer ..

bayramq

bayramq

Üye
Teşekkürler

amocan_35

amocan_35

Üye
Hid Supp programı ne işe yarıyor acaba bilgi verirmisiniz?

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
teşekkürler

samurai jack65

samurai jack65

Üye
Teşşekkürler de keloğlan oyununu ne zaman eklicen

mukaddemme

Üye
arkadaşlaar ben yenı katıldım bana oyun yuklemekte yardımcı olurmusunuz

Cloudzncr

Cloudzncr

Üye
Stress değilde oyunun adını kanser koymalılardı bence..:D kanser etti beni ..:D Öldüm çürüdm yane..:D

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Stress değilde oyunun adını kanser koymalılardı bence..:D kanser etti beni ..:D Öldüm çürüdm yane..:D

hahaha,güzel yorum :D

Bu arada,diğer Türk oyunlarını kaybettim gibi,bulursam eklerim..

Del Rey

Del Rey

Üye
Bende UE4ALL açılıyor, bir lista çıkıyor; starta tıklıyorum program manager çıkıyor c,d,e,z diye bir de listesi. Ama hangisine tıklarsam tıkliyim hiçbirşey açılmıyor. Klavyeden yapıyorum.

coldman41

coldman41

Üye
Teşekkürler

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Sağol

backspace951

Üye
cok ugrasmisin super

zapman

Üye
tşk.emeğine sağlık ama yükliyemedim sertifika hatası veriyor yardımcı olabilirmisin

anık

Üye
teşekkürler

byakıllı15

Üye
nasıl indiriyoruz

Üst Alt