Twrp den Çok İyi Anlarım Diyenler Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
Twrp den Çok İyi Anlarım Diyenler Buraya
Beyler açıl sorunum var. lenovo 6.0 marshmallow kullanıyorum . 16 gb hafıza kartım var. bılıyorsunuz kı 6.0 ıle gelen bır ozellık var hafıza kartını dahılı oalrak kullanabılıyorsunuz. sorunum su hafız kartını dahılı oalrak ayarlayınca twrp hafıza kartını gormuyor. yanı benım dahılımde 2 gb bos yer varwsa dırekt orayı goruyor extradan ayarlanmış 16 gb ı gormuyor yanı 18 gb gıbı bısey gormesı lazım hafızayı twrp. ama 2 gb oalrak goruyor. hafıza akrtını cıkarabılır oalrak ayarlayınca bu sefer sorunsuz goruyor. ben hafıza kartını hem dahılı olarak kullanmak hemde twrp gorsun ıstıyorum. bunu nasıl yaparız. twrpden anlayanlar yardımcı oalbılır mı.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Senin lenovo cihaz ile alakalı bir problem bence Samsung larda böyle değil

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
Ne yapmam lazım peki

waterback

waterback

Üye
Ne gerek var androit görsün yeter

• Beğen
Tepkiler: AktivasyoneL
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
twrp nin 6.0 için güncellenmesini bekleyin
kartı her seferinde ayırıp birleştirmek işkence olur

• Beğen
Tepkiler: AktivasyoneL

AktivasyoneL

Üye
    Konu Sahibi
xda dan ındırdım 6.0 ıcın dıye yazmışlar konuya. valla bırlestır ayır cok ıskence oluyor.

waterback

waterback

Üye
otg varsa sorun olmuyo flaşbelle at flaşbelleği ben öyle yapıyom recovry görür:zuhaha:

Cicim

Cicim

Üye
telefonuna nougat sürümü varsa flash'la sonra tekrar twrp son sürümü at düzelsin twrp'lerde bazen hatalar oluyor ben samsung j7 prime 6.0 da otg hariç telefonun dahili hafızasını bile görmezken 7.0 a geçtim düzeldi sizde rom ve twrp değişimi yapın

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Google Play'den bir terminal indirin. Bunu tavsiye ederim
Terminal açınca "root" izni isterse verin. Daha sonra şu aşağıdaki kodları sırasıyla girin. Yazarken root izni isterse kabul edin.
Kod:
su
sm set-force-adoptable true

Daha sonra yeniden telefonu başlatın.
Eğer işe yaramazsa işlemleri geri almak için yine terminali açıp aşağıdaki kodları girin.
Kod:
su
sm set-force-adoptable false
Bu verdiğim kesin çözümdür.