Twitter a Beklenen Yenilik Geliyor....


kinger1905

kinger1905

Üye
Twitter'a beklenen yenilik geliyor!
Twitter, bir süredir dedikodusu yapılan bu önemli özelliği sonunda hayata geçirmeye hazırlanıyor!


Levent Öztürk
Twitter, bir e-market firması olan Stripe ile anlaşarak, internet sitesinde ürünlere "satın al" tuşunu ekleyecek ve bu şekilde kullanıcıların direkt olarak Twitter üzerinden alışverişyapmalarını mümkün kılacak.

Re/code'da yayınlanan özel bir habere göre, bu ekleme işlemi, içinde bulunduğumunuz yılın sonlarına doğru kendisini gösterecek ve işletmelerin Stripe ile siteye giriş yaparak tweet'ler üzerinden satış yapmalarına izin verecek. Direkt ödeme sistemi, konser biletlerinden giysilere her şey için kullanılabilecek ancak firmaların ödeme süreci için Stripe ile siteye giriş yapmalarının ne kadar zor olacağı, ve daha da önemlisi, Twitter'da zaten hatırı sayılır bir miktarda bulunan spam'in, bu sistem ile ne kadar artacağı henüz belli değil.

Kullanıcılar büyük ihtimalle ürün alma, ödeme bilgisi girme ve hatta kargo bilgisi girme gibiişlemleri Twitter içerisinden yapacaklar ve bu da bir ürünü satın almak için gereken tıklama sayısını azaltacak. Potansiyel olarak, bu sisteme katılan işletmelerin ticari anlamda büyümelerine de imkan tanınacak. İnternet üzerinden ürün satın alma söz konusu olduğunda, kolay erişim çok önemli bir yer tutmakta. Bu yüzden de firmaların Twitter'ın yeni sistemi için sıraya gireceklerinden emin olabiliriz.

ALINTIDIR....
 
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Bana göre çok gereksiz bir yenilik olmuş paylaşım için teşekkürler :)
 
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
kaç para olduğu yazıyor dimi orada
 
Üst Alt