[TWEAK] Performans Tweakler

Sponsorlu Bağlantılar

kanat_58

kanat_58

Üye
arkadaşım teşekkür ederim fakat bir sorun var bir türlü indirme linkini bulamadım downloada tıklıyorum hostfile giriyorum ama devamında tıkanıyorum bir sürü dosya çıkıyor karşıma hangisi bilemedim ki şimdi kusura bakma sanada zahmet verecem ama

Sarangni

Sarangni

Üye
[TWEAK][MOD][ARM/x86]L SPEED v3.2 OVERSEER(13.Oct.2015)

1. Linkte ki dosyası indirin.

2. Google Play üzerinden Terminal Emulator (Root Gerektirir)

Terminal Emulator çalıştırın.

su
LS

kodlarını girin

su
boost

kodunu girin.

3. Terminal Emulator tekrar çalıştırın

su
LS

Burada karşınıza seçenenklerin olduğu bir liste çıkacak. 2 yazıp devam ederseniz karşınıza gelecek menüden neleri aktif edecekseni onları seçmeni gerekiyor. Aşağıda ki videoyu da izleyerek yapabilrsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: kanat_58
kanat_58

kanat_58

Üye
yok arkadaşım bu benim telefona göre değil sanırım yine aborted hatası verdi dediğin gibi benim telefona göre yok sanırım ama yinede çok teşekkür ederim eline koluna emeğine sağlık zaman ayırıp benimle ilgilendiğin için

Sarangni

Sarangni

Üye
yok arkadaşım bu benim telefona göre değil sanırım yine aborted hatası verdi dediğin gibi benim telefona göre yok sanırım ama yinede çok teşekkür ederim eline koluna emeğine sağlık zaman ayırıp benimle ilgilendiğin için

Bir de X86 sürümü var. Belki sizin cihaz için o uyumludur.

kanat_58

kanat_58

Üye
Olabilir bir ihtimal
yok oda olmadı benim telefona göre yok sanırım neyse boşver gitsin uğraşmaya değmez zaten bu telefon için eline koluna emeğine sağlık arkadaşım teşekkür ederim yardımın alaka ve ilgin için

• Beğen
Tepkiler: Sarangni

Üst Alt