tv ye goruntu aktarma

Sponsorlu Bağlantılar

ametdurmaz

Üye
    Konu Sahibi
tv ye goruntu aktarma
c6 01 im var.izlediğim videolarda ses çıkışını kullanarak görüntü aktarıyorlar.bunun için nasıl bi kablo lazım

PALA.

PALA.

Üye
Ses çıkışından görüntü aktarılmaz normalde, ama böyle bir özellik eklemişler galiba tam emin değilim.:hmmm
Galiba mikrafonu, görüntü için kullanıyor.

Bu kablo

Açılmış konusu var burada,
HDMI kablo c6-01 için
CA-75u Tv Bağlantı Kablosu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
telefonunda dlna özelliği varmı?

ametdurmaz

Üye
    Konu Sahibi
Ses çıkışından görüntü aktarılmaz normalde, ama böyle bir özellik eklemişler galiba tam emin değilim.:hmmm
Galiba mikrafonu, görüntü için kullanıyor.

Bu kablo

Açılmış konusu var burada,
HDMI kablo c6-01 için
CA-75u Tv Bağlantı Kablosu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

av kablosu diyorlar galiba.verdiğin linkteki nokia kablo harici dükkanın birinden av kablosu diye sorsam o olmaz mı
pardon tv out diyorlar galiba

PALA.

PALA.

Üye
Hiç kullanmadığımdan kesin birşey söyleyemem.
Yapılıyor var maxicepte, üstteki mesaja 2 tane link ekledim bu sebeple...

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Benim Nokia C7 -TV- çıkışını destekliyor.Bunu da 3.5mm jack girişli Nokia CA-75U ile gerçekleştiriyor.Başka çeviriciler işe yarar mı bilmiyorum ama ben Nokia CA-75U kullanıyorum, oldukça da tatmin oldum.

Görüntü aktarma mantığı da şu şekilde

• Beğen
Tepkiler: PALA.

yaren_70

Üye
Kardeş Android telefonlarda screen özelliğiyle TV ve telefon aynı marka ise direk bağlanabiliyor. Yok farklı markalarsa kablolu yada kablosuz cihazlarla aktarma yapılabiliyor. eski Nokia da bu özellik yok. Şu ankilerde varmı yokmu bilemem.

ametdurmaz

Üye
    Konu Sahibi
Benim Nokia C7 -TV- çıkışını destekliyor.Bunu da 3.5mm jack girişli Nokia CA-75U ile gerçekleştiriyor.Başka çeviriciler işe yarar mı bilmiyorum ama ben Nokia CA-75U kullanıyorum, oldukça da tatmin oldum.

Görüntü aktarma mantığı da şu şekilde

bunu nereden almıştın acaba.ayrıca mesela hd filmleri usbden acmış gibi hd gösteriyor mu.telefon ayarlarında tv çıkışı diye seçenek var

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
bunu nereden almıştın acaba.

Kadıköy Nokia Care'den almıştım hem de 2015 yılında.Adam dolabı karıştırırken ''aman tanrım o da ne'' diyerek atlamıştım.Sıfır 5-10 tane vardı.O güne kadar Türkiye'de satıldığını bilmiyordum.

ayrıca mesela hd filmleri usbden acmış gibi hd gösteriyor mu.telefon ayarlarında tv çıkışı diye seçenek var

Evet hemde şahane gösteriyor (Tabi bir HDMI değil).
''Nokia Trailers'' uygulaması çalışırken çok fragman izledim.

Not:Ayrıca RCA TV çıkışı desteğinin en güzel özelliği, son model Televizyonlarla da çalışması, eski tip tüplü Televizyonlarla da çalışması.

• Beğen
bmw_m6

bmw_m6

Üye
gecen hafta dolabi toparlarken eski n95 ten kalma cikti bu kablodan ,konuyu gecen hafta acsaydiniz yolardim size , malesef isime yaramiyor diye çöpe attim.

ametdurmaz

Üye
    Konu Sahibi
gecen hafta dolabi toparlarken eski n95 ten kalma cikti bu kablodan ,konuyu gecen hafta acsaydiniz yolardim size , malesef isime yaramiyor diye çöpe attim.

ah be nerde bende sans

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6

ametdurmaz

Üye
    Konu Sahibi

burdan alınır mı ki

PALA.

PALA.

Üye

burdan alınır mı ki
Biraz geç gelebilir.

Acaba bu kablo normal kulaklık+mikrafon kablosundan yapılamaz mı ? Video jackı takıp...

ametdurmaz

Üye
    Konu Sahibi
Biraz geç gelebilir.

Acaba bu kablo normal kulaklık+mikrafon kablosundan yapılamaz mı ? Video jackı takıp...

geç gelmesi sorun olmaz ya.onemli olan orjinal midir ve kargoyla birlikte kaça gelir.siteyi pek anlamadım.sahibindene sordum adam 12 lira kargo olur dedi.onu 10 tl ye düşüttürdüm ama kargoyla yine çok.bu tv outun nokia mı olması lazım anlamadım ki

PALA.

PALA.

Üye
geç gelmesi sorun olmaz ya.onemli olan orjinal midir ve kargoyla birlikte kaça gelir.siteyi pek anlamadım.sahibindene sordum adam 12 lira kargo olur dedi.onu 10 tl ye düşüttürdüm ama kargoyla yine çok.bu tv outun nokia mı olması lazım anlamadım ki
Bunlarda belki işinizi görür bir bakın derim...Video ve ses kablosu yazıyor. Bende emin değilim illa nokıa kablosu şart mı ? bilmiyorum... Sadece çevirici ise, bu kablolarda işe yarar ama dediğim gibi kullanan arkadaşlar yorum yaparsa iyi olur...

ametdurmaz

Üye
    Konu Sahibi
Bunlarda belki işinizi görür bir bakın derim...Video ve ses kablosu yazıyor. Bende emin değilim illa nokıa kablosu şart mı ? bilmiyorum... Sadece çevirici ise, bu kablolarda işe yarar ama dediğim gibi kullanan arkadaşlar yorum yaparsa iyi olur...

hepsiburadakini alabilirim ama kompozit diyor ya.renkli yerlerin ucu farklı gibi.hem 576i cozunurluge kadar diyor ya

PALA.

PALA.

Üye
hepsiburadakini alabilirim ama kompozit diyor ya.renkli yerlerin ucu farklı gibi.hem 576i cozunurluge kadar diyor ya
DVD kalitesinde görüntü diyor, açık konuşmak gerekirse özellikle büyük ekranlı tv de biraz sıkıntı çıkartabilir...
Kablonun direnci ile alakalı sanırım bu görüntü kalitesi. Satıcılara sorabilirsiniz, birkaç ürün daha var...
Kargo dahil 12 lira
Buda eski tv ler için
Bu kablolar orjinal nokıa kablosu ile aynı işi yapar mı, bilemiyorum :hmmm

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bende emin değilim illa nokia kablosu şart mı ?

Bunu ben de merak ediyorum.Ama bence çalışma prensibi aynıdır, o resimde görünen küçük kutunun içinde ekstra bir şey olacağını sanmıyorum.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Bunu ben de merak ediyorum.Ama bence çalışma prensibi aynıdır, o resimde görünen küçük kutunun içinde ekstra bir şey olacağını sanmıyorum.
Bende öyle düşünüyorum hocam, zaten kulaklık çıkışının voltaj ve akım değerleri çok düşük ekstra devre olacağını sanmam.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

Üst Alt