• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Tuşlu Telefonlar Geri Dönüyor

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Tuşlu Telefonlar Geri Dönüyor
Dokunmatik telefonlar çıkınca raflara kaldırdığımız akılsız tuşlu telefonlar geri dönüyor. İsveçli firma Doro yeni tuşlu telefonları üretecek. Telefonun herhangi bir teknik özelliği olmayacak.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ua_mustafa_20, teknolojibaronu ve kfahaa

kfahaa

kfahaa

Üye
Telefon asıl amacına geri dönüyor :)

• Beğen
Tepkiler: The Pierre
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
kim alacak acaba :hmmm

çaminci

çaminci

Üye
Dedelerimize alırız :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Radyasyondan öldü haberleri çıkınca hepiniz koşa koşa alırsıniz.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1, The Pierre ve mürteza16
Hasand.

Hasand.

Üye
Onu alçağıma 3310 alırım Hepde Bit pazarından alırım xD

ahmetuzumlu

Üye
Anca teknolojiye ayak uyduramayanlar alır bence:) yaşlı amcalar nineler... Gerçi onlar bizden daha iyi kullanıyor dokunmatikleri:)

Marco Laren

Marco Laren

Üye
e ne oldu telefonlar

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Dokunmatik telefonlar çıkınca raflara kaldırdığımız akılsız tuşlu telefonlar geri dönüyor. İsveçli firma Doro yeni tuşlu telefonları üretecek. Telefonun herhangi bir teknik özelliği olmayacak.
Bugün bir telefoncunun vitrininde Nokia 6110 ve Sonnyericsson ga658 miydi neydi onları gördüm,bunun üstüne bu konuyu da görünce şaşırdım doğrusu:)

Marco Laren

Marco Laren

Üye
:) :) :)

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Resim eklendi. Birde bunun beyazı var.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
bisey olmaz eski iyi konulari yukarda olsun

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Bu bildiğimiz modeliyle hemen hemen aynı görünümde, ayrıca yazının yanındaki amblem de Pokémon'dan [ç]alıntı. :D
Bi özelliklik çalmamışlar, ona da şaşmamak gerek zaten :gul:

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Bu bildiğimiz modeliyle hemen hemen aynı görünümde, ayrıca yazının yanındaki amblem de Pokémon'dan [ç]alıntı. :D
Bi özelliklik çalmamışlar, ona da şaşmamak gerek zaten :gul:

Heyr be suda bile çalışıyodu :)

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Askerde sadece konuşmak için telefonun olabilir adamlar nerden para kaldıracaklarını biliyorlar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Tuşlu cepler hiç durmadı ki. Sadece dokunmatik para kazancı çok. Ama tuşlu olması şart yoksa özel sektör restoran lara ve iş yerlerinde dokunmatik koyması gerekecek . Hem maliyet hem kırılma riski çok. Bu yüzden internet özelliği olmayan şarjı iyi giden en fazla 2 inc ekran tuşlu cepler gelmeli

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Tuşlu cepler hiç durmadı ki. Sadece dokunmatik para kazancı çok. Ama tuşlu olması şart yoksa özel sektör restoran lara ve iş yerlerinde dokunmatik koyması gerekecek . Hem maliyet hem kırılma riski çok. Bu yüzden internet özelliği olmayan şarjı iyi giden en fazla 2 inc ekran tuşlu cepler gelmeli
Askeriye internetsiz olurda her kesimi düşünmek lazım mesela ben 16 yaşındayım kimilerin takoz saydığı tuşlu telefon kullanıyorum .Bu telefonla facebook , youtube , opera mini sorunsuz çalışıyor üstelik 500 mb bitmiyor acıyorum akıllı telefon alıpta wifi arayan gençlere