Faturasız Türktelekom Fırsat 3-5-7 GB Paketleri

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Türktelekom Fırsat 3-5-7 GB Paketleri

Faturasız Fırsat Paketleri, ihtiyacınıza göre 3GB, 5GB ya da 7GB cepten internet seçenekleri ile her yöne 750 dakika ve 1000 SMS ile Türk Telekom’da! Paketleri almak için FIRSAT 3GB yaz 5555'e gönder FIRSAT 5GB yaz 5555'e gönder FIRSAT 7GB yaz 5555'e gönder
Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için Fırsat 3GB Paketi’nin fiyatı aylık 22 TL, Fırsat 5GB Paketi’nin fiyatı aylık 28 TL ve Fırsat 7GB Paketi’nin fiyatı aylık 33 TL’dir.

• Beğen
Tepkiler: oguzalp44, van_helsing7677, arslan3332 ve 3 diğerleri

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Mevcut aboneye yine bişey yok. Teşekkürler bu arada

arslan3332

arslan3332

Üye
Ben telekoma hattımı taşıyalı çok olmadı yeni gelenlere 28tl sosyal large paketini aldım kullanıyordum bu ay paket yenilenmeyince müşteri hizmetlerini aradım paketi iptal etmişler 40tl ye yenileyelim mi diye bana soruyor 28tl den 40tl nasıl oluyor dedim mevcut müşterilerimize 40tl diyor neden paketi iptal ettiniz diyorum telekom değişiklik yapma hakkını saklı tutar diyor bu değişiklik değil kazık telekom tecrübem uzun sürmeyecek başka operatöre geçiş yapacağım her yeni geleni böyle kazıklamaya çalışıyorlar demekki

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Mevcut abonelere, Uçuruyorlar fiyatı. Müşteri çekmek için de Yeni Gelenlerle bu fiyata bu kadar GB veriyorlar. Arada bir numara taşımak lazım öyleyse :hmmm

• Beğen
Tepkiler: arslan3332

Üst Alt