Turknet'e aldanmayın. Başvurmayınn!

Sponsorlu Bağlantılar

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Turknet'e aldanmayın. Başvurmayınn!
Belgeleri gönderdik. 15 gündür eve gelip kurulum yapmadılar. Gercekten muhatap olacagınız bir müşteri temsilcisi yok. Bugün aradım iptal ettirdim. Daha iptali içinde fax göndermemiz gerekmiş. Kısacası uğraşıyorsunuz. Bana inanmayanlar turknetin instagram sayfasına girin bakın kaç kişi mağdur. Görürsünüz. Türknet pişmanlıktır. Kota yok AKK yok demesine bakmayın. Taahhüt yok demesine kanmayın. Cidden pişmanlik.

• Beğen
Tepkiler: Web Tasarımı Hizmetleri

Web Tasarımı Hizmetleri

Üye
Üstad tamamen aynı sorunu YAŞADIM. 24 gün bekledim kurulum felan yapmadılar. Bir turk telekomun yetkilisi geldi sonra hattımda sorun oluşmuş hata kaydı dusmusler. Neyse bekle babam bekle. Tık yok. Arıyorum ilgilenioruz, ilgili birime aktarıyoruz şöyle böyle. Yok, adamla dalga geiyorlar. Siz bilirsiniz vakit kaybetmek istiyorsanız, ilgisiz müşteri temsilcisi istiyorsanız başvurun, tadına bakın. SOrun olunca yarın yüzünüze bakmazlar,boşu boşuna tıkır tıkır faturaları öder durursunuz.

Şunu belirtmek istiyorum Turknetten sorunsuz hizmet alan yok mudur? İllaki vardır FAKAT önemli olan sorun olunca yaklaşımları ve çözme hızları. ZATEN sorun olmadan HER FİRMADAN hizmet alırsınız. Hizmet kalitesi sorun olunca ortaya çıkar. Şu an superonline kullanıyorum. Bunda da ara sıra sorun oluyor ama her aradığımda açıyor hatta geçen adamları aradım cevap vermeden kapattım tekrar beni aradıar efendim bizi aramışsınız bir sorun mu var diye. Aradaki fark bu işte.

Symbianist

Symbianist

Üye
B de geçenlerde Türk telekomu biraktim ve netspeede gectim. Taahhüdüm dolmuştu .

Belgeleri gönderdim. Yanlış hatırlamıyorsam 2-3 gün icinde gecis yapıldı.

Netseppedi öğrenmeden önce turknet düşünüyordum ama benim burada altyapi maximum 12 mbps. fiber ile ayni parayi ödeyip 12 mbps almak agir geldi ve o arada netspeedi gördüm. Biraz araştırdım ve geçtim. 2 hafta oldu memnunum.

Netseppede gecin gecmeyin demiyorum.

Size tavsiyem. Eger hali hazirda internet aboneliginiz varsa ve baska saglayiciya gececekseniz internerinizi iptal ettirmeyin. Gecis için başvuru yapin. Onlar hattinizi taşısın. Bu sekilde islemler daha hizli oluyor. Mesela benim ttnet ogle vakti iptal edildi. Netspeed aksam üzeri kullancisi adimi ve sifremi mesaj olarak atti.

Ayni yol izlense muhtemelen turknet de hızlıca yapacaktir.

Diğer taraftan sıfırdan abonelik başlatmak daha cok zaman alabilir. Çünkü bunların teknik ekiplerinin Türk Telekom kadar cok olmasi mümkün değil.

Su yapılabilir. Arar soylersiniz ya da online iptal basvurusu yaparsiniz. Sizi hemen arar yapmayin etmeyin derler.

Ben önce turknet e başvurmuştum. Bir sey sordum 5 gün cevap vermediler. Ben bunun üzerine kizdim ve ararken netspeedi buldum geçtim . Turknet online islemelerinden de iptal basvurusu yaptım .şimdi bize gelin yok 1 ay bedava kullanin bilmem ne diyerek 2 gunde 1 arıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
phasan

phasan

Üye
Ben turknet basvurdum 1 gunde baglandi

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Üstad tamamen aynı sorunu YAŞADIM. 24 gün bekledim kurulum felan yapmadılar. Bir turk telekomun yetkilisi geldi sonra hattımda sorun oluşmuş hata kaydı dusmusler. Neyse bekle babam bekle. Tık yok. Arıyorum ilgilenioruz, ilgili birime aktarıyoruz şöyle böyle. Yok, adamla dalga geiyorlar. Siz bilirsiniz vakit kaybetmek istiyorsanız, ilgisiz müşteri temsilcisi istiyorsanız başvurun, tadına bakın. SOrun olunca yarın yüzünüze bakmazlar,boşu boşuna tıkır tıkır faturaları öder durursunuz.

Şunu belirtmek istiyorum Turknetten sorunsuz hizmet alan yok mudur? İllaki vardır FAKAT önemli olan sorun olunca yaklaşımları ve çözme hızları. ZATEN sorun olmadan HER FİRMADAN hizmet alırsınız. Hizmet kalitesi sorun olunca ortaya çıkar. Şu an superonline kullanıyorum. Bunda da ara sıra sorun oluyor ama her aradığımda açıyor hatta geçen adamları aradım cevap vermeden kapattım tekrar beni aradıar efendim bizi aramışsınız bir sorun mu var diye. Aradaki fark bu işte.
ben de türknetliyim ve internet gece vakti o kadar yavaş ki :(

mutlu772

mutlu772

Üye

Türk net için gerekli ayarları yapın ben kendim kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: yancieszafer

Üst Alt