Turknet kullanan 1 ay fatura ödemesin konuya gelin

Sponsorlu Bağlantılar

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Turknet kullanan 1 ay fatura ödemesin konuya gelin
Türknet bağlatacaz eve. Sizde türknet kullanıyorsanız sizinde 1aylık fatura ödemeyin bizde. varmı kullanan?

• Beğen
Tepkiler: arslan3332

arslan3332

arslan3332

Üye
kod:GRA49VI52HGW

Şimdiden hayirli olsun kullanmaya basladiktan sonra sende Türknet hakkinda yorum yaparsan geçmeyi düşünen arkadaşlarıda aydınlatmış olursun.

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Sizin referansinizi verdim hocam :)
Hayirli olsun

rewaz

Üye
7 aydır kullanıyorum , herhangi bi sıkıntı yok..

denizzzceelık

denizzzceelık

Üye
Türknet bağlatacaz eve. Sizde türknet kullanıyorsanız sizinde 1aylık fatura ödemeyin bizde. varmı kullanan?
Merhabalar
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor.
Öğrenciyim yardım ederseniz sevinirim  
Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsiniz.
Davet kodu: AWG46BR32WES
Bağlantı: #turknet #sınırsıznet #bedavanet #ttnet

hussky

hussky

Üye
Davet kodum YGV55GL62ESJ sende 1 ay ucretsız kullanmak ıcın bu kodu kullanabılırsın

bilal72

bilal72

Üye
Davet kodum FXP29OM20OLT budur. Otomatik ödeme talimatı vermişim. Eğer davet edilen kod faturasını yatırmasa yararlanmazsnz bilginiz olsun.

zemcom

Üye
Merhaba.

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: GKO58NB84KXT

Bağlantı:

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Ben referans vermemiştim heralde bağlayan adam kendine ayarladı hiç tanımadığım birinin referansıyla kaydolmuşum :hmmm

Üst Alt