Türkiye'nin İlk ve Tek Online KuruYemiş Sitesi Burada

Sponsorlu Bağlantılar

ilkseocom

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'nin İlk ve Tek Online KuruYemiş Sitesi Burada

Türkiye’de online alışveriş deyince aklımıza hemen elektronik ürünler gelir fakat birazdan size tanıtacağım site sanırım kendi alanında Türkiye’nin tek online alışveriş sitesi konumunda.

Yeni keşfettiğim lezzetli sitemi biraz tanıyalım o zaman..

Özellikle damak tadında düşkün olan kullanıcılara hitap eden site, tasarımı ve geniş ürün yelpazesi ile de meraklısına ilaç gibi gelebilecek harika bir site.

isimli site, adından da anlaşılacağı gibi Online hizmet veren bir kuruyemişçi.

Özellikle siteyi gezerken fiyatlar dikkatimi çekti. Hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlara sahip olan yemişim.com da en uygun fiyata, en kaliteli ürünü bulabilmek mümkün.

çeşitleri, ve fındık içi çeşitleri, ve ceviz içi çeşitleri, badem ve badem içi çeşitleri kategorileri şahsen benim en ilgimi çeken ürünler. Yakında toplu sipariş vermeyi düşünüyorum.

Bu ürünlerin yanı sıra yemişim.com da bu ürünleri toz ve kırık halde sipariş halde de sipariş etmek mümkün. Baklava ve güllaç gibi tatlıların vazgeçilmezidir zaten bu ürünler.

Draje ve kurumeyve çeşitleri de yemişim.com un diğer kategorileri.

Kesinlikle takip edilmesi gereken bu lezzetli siteyi 32.000 takipçili facebook sayfasından gözlem altına aldım. İndirim ve özel kampanyalarını merakla bekliyorum.

fb.com/yemisimcom adresinden takip etmenizi öneririm.

Hoşçakalın.