Türkiye Telpa S3 şu an güncelleme alıyor.. Jelly bean..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bluehell

Üye
kieste donanım kimligi hatası alıp baglanmıyorsa program ekle kaldırdan samsung usb driver silin samsung usb driver for mobile phones 1.5.6.0 bu versiyonu yukleyin sorun ortadan kalkıcaktır.

- - - Eklendi - - -

tabi bende hevesle jealy bean sanmıstım guney koreden gelen class 10 32gb hafıza kartımda tam bugn geldi neyse beklicez artık

SilentOne

SilentOne

Üye
hayir kies telefonu goruyor guncellemeyi indiriyor baqlanti kesiliyor kiesten ama pc de hala baqli gorunuyor

foreverthe

foreverthe

Üye
Bende güncellemeyi görmüyor ona napcaz :D

ozan2020

ozan2020

Üye
kitlenmiyo biraz bekleyin gücelleniyo sonra yaptım oldu :D baya bekliyceksişniz :)

burakd41

Üye
Araçlar>Üretici yazılımı yükselmesi ve başlatma durumuna getirme dedim ordan yükledim hepsi bitti ama oldumu olmadımı bilmiyorum. Tekrar aynı yere tıkladığımda GT-I9300 başlatma durumuna getirmeyi desteklemiyor. dedi oldumu yoksa yanlış bişeymi yaptım ? bi sorun yok ama oldumu olmadımı bilmiyorum .. :S

ozan2020

ozan2020

Üye
bendede cihaz tanımıyor dedi :)

rasmik18

rasmik18

Üye
kıes te karsıdan yuklenıyor dıyor kalıyor bıseyde olmuyor bılen yukmu turkıyeye ne zamn gelıcek oto yoluyla yukleyek

danismaz61

Üye
kıes te karsıdan yuklenıyor dıyor kalıyor bıseyde olmuyor bılen yukmu turkıyeye ne zamn gelıcek oto yoluyla yukleyek

Aynı sorun bende de var yaa yüzde 99da kalıyor kaç kere denedim olmuyor:s

SilentOne

SilentOne

Üye
aga usb değiştirin bide kiesi sil cclear eski kalan parcacıklar sılınsın tekrar kur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt