Turkcell'Den Vodofone Geçiş Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tulkas

tulkas

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'Den Vodofone Geçiş Hakkında
Merhabalar Turkcell hattımı vodofone geçirmek istiyorum Vodofone internet paketleri çok uygun turkcelle göre.Sizde mantıklımı ?ve vodofone geçince neler veriyorlar ?Teşekkurler

vivaz47

Üye
Vodafone internet paketi 8 tl karşılığında sınırsız olarak kullanabiliyorsun. Telefon görüşmesi olarak ilk 6 ay çok avantajlı tarifeler var tabi bütün operatörlerde de aynısı var. Önemli olan uzun vadede türkcell den çok daha avantajlı paketleri olması. Birde modem özelliği olan bir telefonun varsa bilgisayara bağlayarakta internet ihtiyacını çok ucuza karşılaya bilirsin.

tulkas

tulkas

Üye
    Konu Sahibi
Başka kimse birşey demicekmi.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Vodafone derim internet paketi çok uygun çünkü, aylık cep net yapıyorum 100 mb dolana kadar 8 mb ile bağlanıyorum ondan sonra hızı düşüyor ama olsun... :oke:

asi430

asi430

Üye
5 yıl turkcell kullandım hiç bir avantajını görmedim sadece çekimi biraz daha iyiydi...şimdi 6 aydır vodafonelıyım çok mutluyum.....ve şimdide turkcel hep mesaj atıyo şöyle tarifemiz var böyle konuşturuyoruz...diye yemezler....isterse ucuz olsun ben vefalı insanım yinede geçmem...ucuz internet 80 krş 60dk yükleme şartı yok zaman sınırı yok ...2.5 ay sonra bile 80krş a 60 dk daha ne olsun...

ecmnrcmc

Üye
Teşekkürler bilgi için

phasan

phasan

Üye
ben hep vodafone derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...