turkcell ve 3g sorunlarınıza çözümmm

Sponsorlu Bağlantılar

darülmendep

darülmendep

Üye
Bence pek bi eleştirilecek tarafı yok çünkü birçok sorumuzu yanıtladı. Sağolsun. Ama forumda böyle bir rütbenin daha aktif olması çok iyi olacaktır diye düşünüyorum

welselin

Üye
bende android g2 çin telefon var..3g için manuel ayarları (turkcell)nasıl yapabilirim..Ben kocaelinden ertan..Teşekkürler

sinem4159

sinem4159

Üye
    Konu Sahibi
bende android g2 çin telefon var..3g için manuel ayarları (turkcell)nasıl yapabilirim..Ben kocaelinden ertan..Teşekkürler
malesef arkadaşım çin malı telefonlar görüntülü konuşmayı desteklemiyor:(

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben ne rütbe istedim nede burda bi ün yapmaya niyetim var bunu devlet sorunu yapmaya gerek yok die düüşnüorum!! ben bi program ararken tesadüf üzerine bu foruma üye oldum.çok yararlı paylaşımlar oldu hoşuma gitti.ve kendi ilgi alanımdada ben yardımcı olmak istedim.çok yoğun çalışıorum ve takip edebildiğimcede arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıorum.bü bi problem olacaksa bileyim.

admiral23

admiral23

Üye
sadece sormuştum ben.kusura bakmayın özür diliyorum eger bi yanlışım olmuşsa.bilgi paylaşan herkese teşekkürler.

Biz kafadan kimseye bu tür rütbeler vermiyoruz. Sinem hanım bizlere ve sizlere yardımcı olmak için burada. Bunun için teşekkürlerinizi bekliyoruz, eleştirilerinizi değil. Ayrıca avea tanışmanı olarak bulunan üye bireysel müşteri tanışmanı değil, kurumsal müşteri tanışmanı idi. Ama üyeler devamlı bireysel soruları iletince mecburen geri çekilmek zorunda kalmış olabilir. Bu nedenle sizleri de bu konuda anlayışa davet ediyoruz. Elinize gelen bu fırsatları değerlendirmek için emek harcayın, elinizden kaçırmak için değil. Iyi forumlar.

darülmendep

darülmendep

Üye
Açıklama için teşekkürler sinem hanım. Gerginlik yapmayalım arkadaşlar.

style_ouf_5

Üye
ben gölcükteyim.izmitin ilçeleri etrafında olduğu için ilçelerinde çekiyor ama adapazarının ilçelerinde tam çekim kuvveti yayılmadı benim bi arkadaşımda orda oda aynı problemden yakınıyor.ama şöyle bi durumda var gölcük küçük bi yer ama bazı noktalarda çekmiyor=)) yapım aşaması olduğu için bu tür sorunlar oluyor

K.mürselde hiç çekmiyor :S neden acaba ?

cglr07

cglr07

Üye
arkadaşlar açın turkcell resmi web sitesini girin iletişim bölümüne bize ulaşından 3g ile ilgili sorunuzu yazın sizin mail adresinize cevap geliyor 24 saat içinde ben benim oturduğum bölgede ne zaman çekicek dedim 2009 da bu bölgeye yatırım yapma planımız yok dediler :(

sinem4159

sinem4159

Üye
    Konu Sahibi
gelen mailler otomatik atılıyor

cglr07

cglr07

Üye
nasıl yani benim sorduğum bölge için söylenenler doğru değil mi ???

darülmendep

darülmendep

Üye
Otomatik atılıyor derken

kan ve gözyası

Üye
kütahyanın /domaniç ilçesinde 3g varmı? kampanyasından laptop artı 3g aldım ama orda okuorum fakat cekip cekmediğini bilmiorum . çekmesse nolcaak

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Tüm ilçelere seneye kadar gelir mi?

beckhamxd

beckhamxd

Üye
3G'de iken telefon çaldiğinda seste bozulma oluyor.Neyden kaynaklabilir?

serseri5555

Üye
ben 3g ye birtürlü geçemiyorum. telefonum n73. 3g yazıp gönderiyorum gelen cvp "işleminizi gerçekleştiremiyoruz. lütfen daha sonra tekrar die cvp geliyo lütfen ayrdım edin...

edre

edre

Üye
diyarbakırda 3g nin çekmediği yer hemen hemen yok tıkır tıkır görüntülü konuşuyorum bırakın merkezi köylerimizde bile çekiyor:)

3gmanisa45

Üye
Ben manisada 3g üyesiyim faturalı hattım var turkcell mobiltv 4.95 lik aylık paketi alıcam ama telefonumdan mobiltv nin sitesine giriyorum satın alıcam lig tv ve standart paket die 2 bölüme aytılıyor standart pakete tıklıyorum biras bekliyo ve talep zaman aşımı diyor cıkmak zorunda kalıyorum 5-6 kere denedim 3g de çekiyor bu bölgede yardım edebilirmisinz ?

xxozgurxx

xxozgurxx

Üye
Benim nokia 5130 cep telefonum var.Telim mobil tv yi wap portalından desteklemekte.Ama paket satın almaya kalktıgımda telefonunuz mobil tv uygulamasını desteklememektedir diye bir yazı cıkıyor.Sorunun kaynagı ne olabilir.

idris-tolar

idris-tolar

Üye
siz burda 3g nin şebeke sorunlarından bahsediyorsunuz..
bilmiyorsunuz ki türkiyede daha hiç şebekenin olmadığı yerler var kıymetini bilelim arkadaşlar...

merak ediyorum acaba bu şebeke 100%100 ne zaman olacak bilgiisi olanları yazmaya davet ediyorum..........

sinem4159

sinem4159

Üye
    Konu Sahibi
sanırım artık konuya cevap vermiyor 1. aydır ses seda yok danışman pes etti :ehe
benim işim bu deil ben fırsat bulabilirsem giriyorum çok yoğun olduğum için tek tek cvp weremıorum dalga konusu yapmanın bi anlamı yok ben 3g haritasından semt semt açıp bakamam sadce şuunu söyledim ekipler durmadan çalışmakta.hat ile ayar ile problem warsa zaman ayırabildiğim kadar cvp vermeye çalışıorum ama danışman pes etti kaçtı gbi lafları tasvif etmiyorum arkadaşlar

XaRFaX

XaRFaX

Üye
bu arada ben de bir soru sorayım bari.turkcell'de görüntülü konuşma yapmak için bildiğim kadarıyla ekstra bir ücret ödemiyoruz şu anda.bu, kampanya gibi bir şey mi yoksa turkcell'in görüntülü konuşmayla ilgili fiyat politikası bu şekilde devam edecek mi ileride de???