TURKCELL tarifelerini yeniden belirledi. İşte yeni TURKCELL kampanyaları..

Sponsorlu Bağlantılar

S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye
    Konu Sahibi
Aksine şuanda en ucuzu turkcell az sonra açıklayacam. :oke:

tüm operatörleri aramada avea hepsibir

bulunduğun operatörler arası konuşacaksan ve uzun süreli olacaksa vodafone uzun lafın tarifesi

turkcellde ne var bulamadım?

konuşma süreleri ve harcanan kontöre göre kıyaslama yapalım hangisi en kazık?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Verdiğim linki baştan sona okursanız anlarsınız. :oke:

kara yusuf

Üye
8 yıldır türkcel de israr ediyorum ama değiştireceğim çünkü hep ala vera dalevera kampanyalar fasa fisa aldadmaca

kara yusuf

Üye
yapma yav neresi ucuz

sonbela

sonbela

Üye
Arkadaşım zaten TURKCELL de tüm tarifeler bizbizecell tarifesinin üzerine kuruldu, dikkat edersen tüm tarifelerin isimleri BİZBİZE diye başlıyor ayrıca diğer yada belirlediğin numaraların sadece turkcell numarası olması yeterli indirimli konuşabilmen için herhangi bir kriter yok. Bilgine.

bizbize dısında birfiyat tarifesi var turkcell wodafone avea ve sabit hatları aramanın dakikası 6 kontor neresi ucuz turkcellin bi mesaj 2 kontor aslında en guzeli aveanın yeni tarifesi turkcell wodafone avea ve sabit hatları aramanın dakikası 2 kontor

ferdix5

ferdix5

Üye
tarifeler genişledi birkaç kampanya çıkarıp kontör kazanma fırsatıda sunarsalar daha cazip olacaklar

S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye
    Konu Sahibi
8 yıldır türkcel de israr ediyorum ama değiştireceğim çünkü hep ala vera dalevera kampanyalar fasa fisa aldadmaca

evet en kazık ve sahtekarlık yapanı aldatmacalarla en ucuz indirim bizde deyip birsürü şartlar sunanı kazıkcell turkcell hoijdonkun linkine en güzel şekilde cevabı yazdım ve haklı olduğum ortaya çıktı...

webkurdu47

Üye
en hesaplısı kampuscell gibi duruo..onun da İLK 10 DK sı ucuz..

matrixugur

matrixugur

Üye
tüm türkcellilerle bugun gece 12ye kadar doya doya konuşman için250 kontor kazandin.Boyle doya doya konusabildiğin baska bir yer varmı bildiğin

banada geldi nasıl bitti anlamadım :))