Turkcell Sağlık Çalışanları Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell Sağlık Çalışanları Kampanyası
Değerli sağlık calışanlarımız, iletişiminiz doya doya devam etsin diye aylık 500 dakika ve 5 GB internet Turkcell’den size hediye.Kampanya kapsamında Sağlık Bakanlığının ilettiği Turkcell müşterisi Sağlık Çalışanları ve Aile Hekimlerine yurt içinde geçerli aylık 5GB ve her yöne 500DK paketi hediye edilecek olup Aile Hekimlerine aylık 10000 dakika ek hediye edilecektir. Paketler 2 ay boyunca yenilenen tekrarlı pakettir. Paket otomatik tanımlanır ve bir sonraki ay yenilenir. 500 dakika ve 5GB içeren paket için SMS ile başvuru da yapılabilir. SAGLIKCALISAN yazıp 2200'a gönderim yapıldıktan sonra Turkcell sistemlerinde kayıtlı kullanıcı kaydı olan müşteriler için kullanıcı TCKN'si, yoksa hat sahibi TCKN'si ile sağlık bakanlığı sisteminden kontroller yapılıp paket tanımlanabilir. Kampanya faturalı ve ön ödemeli kurumsal ve bireysel ses hatları için geçerlidir.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: PALA., fatihmenteş, Mesut Aktaş ve 1 kişi daha

PALA.

PALA.

Üye
Böyle durumlarda tüm operatörler her vatandaşa aylık 10 gb hediye internet vermesi lazım, kullanıcı dostu olan kara günde belli olur, illa deprem mi lazım :)

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş, yeumyang ve TheNightMare.
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: PALA. ve yeumyang

Yeliz G.

Üye
Açıkcası beni operatör şirketlerinin bu sahte davranışlarına hiç ama hiç itibar etmiyorum. Yaşanan bir depremde ne kadar yetersiz kaldıklarını zaten biliyoruz. Kaldı ki böyle bir sağlık probleminde vatandaşlara nasıl bir yardımda bulundular. İşsiz kalan veya geliri düşen onca insanların telefonlarını kapatma mesajlarını atmayı iyi biliyorlar. İmkan olsa da bu şirketlere bir tokat vurulsa.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Debremde altyapı yetersizliğinden kesinti oluyor yine içlerinde altyapı olarak en iyisi Turkcell debrem gibi olaylarda btk devreye girmeli operatörlere ceza kesip altyapılarını güçlendirmek için baskı yapmalı bu konularda Turkcell'in bir çalışması vardı drone ile gezici baz istasyonları devreye sokacakti ve kesinti olmayacaktı ama şuan ne yaptılar bilgim yok

Yeliz G.

Üye
Debremde altyapı yetersizliğinden kesinti oluyor yine içlerinde altyapı olarak en iyisi Turkcell debrem gibi olaylarda btk devreye girmeli operatörlere ceza kesip altyapılarını güçlendirmek için baskı yapmalı bu konularda Turkcell'in bir çalışması vardı drone ile gezici baz istasyonları devreye sokacakti ve kesinti olmayacaktı ama şuan ne yaptılar bilgim yok
Kesinlikle katılıyorum açıklamanıza, aralarında en iyi performansı veren evet Turkcell ama en pahali fiyat sunan da Turkcell. Ben kullanıyorum, iletişim olarak memnunum ama fiyat olarak gerçekten biraz acımasız durumdalar. Drone konusu tamamen fiyasko. Bir dronlarının askeri yetkililerce düşürüldüğü bilgisi var. Zaten ellerinde de 1 veya 2 adet varmış.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Drone yerine o baz istasyonlarını şehre diksin daha faydalı olur. Yurt dışında bazı operatörler evde interneti baz istasyonu üzerinden aktarıyor. Bizde böyle bir şey türkiyede yaygın olsa telefonla bile konuşulmaz.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Baz istasyonları radyasyon yaydığı için şehirlere kuramiyorlar şikayetler oluyor kaldırmak zorunda kalıyorlar operatörler ler örnek bir apartman a kurmak için o apartmanda oturan kişilerden izin almak zorundalar halkta zararlı diye kurulmasına karşı çıkıyor

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ben de anlamadım ki halkı. Telefon çeksin istiyorlar ama baz istasyonu gözükmesin. Ancak her caminin minaresine baz istasyonu kurulabilir.
Mesaj birleştirildi:

Baz istasyonundan uzaklaştıkça telefon sinyal gücünü artırmak için daha fazla radyasyon yayar.

Yeliz G.

Üye
Yani bizde fiber optik bir kablolama yapmak bile köprü yapmaktan zor, demek ki bu sinyal operasyonları da bu güçlükte ama ben yine de baz istasyonlarının yerleşim yerlerine yani insanlara çok yakın olmasına pek taraftar değilim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyyimiş