Turkcell minimum tl yükleme 30 TL oldu

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell minimum tl yükleme 30 TL oldu

Resimde de gordugunuz gibi 1 haziran itibariyle artık en az 30 TL yüklenebilecek tüm kanallardan 20 lira yükleme kaldirilmis artık en az 30 yuklemek gerececek

• Beğen
Tepkiler: phasan

MaxipmaN

Üye
50 liralık yükletelim huzurla çözülsün bu nedir arkadaş? 2015 te 15tl yüklettiğimi hatırlıyorum.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Önce 15 lira yüklemeyi şimdi 20 lira yüklemeyi kaldırdılar diğer operatörler de kaldiracaktir ilerleyen aylarda bence paketi 19 lira olanlar için kötü oldu şimdi 30 yüklemek zorundalar

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Coolwhisper

Üye

Resimde de gordugunuz gibi 1 haziran itibariyle artık en az 30 TL yüklenebilecek tüm kanallardan 20 lira yükleme kaldirilmis artık en az 30 yuklemek gerececek
alenen soygunculuk yapıyorlar.

• Beğen
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Oh iyi gecmemisim Turkcelle

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Genel itibariyle iyi bir sonuç olmayacaktır ve gelen şikayetlerde buna bağlı olarak çok olur. Bir ihtimal belki dönerler öncekine.

• Beğen
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Genel itibariyle iyi bir sonuç olmayacaktır ve gelen şikayetlerde buna bağlı olarak çok olur. Bir ihtimal belki dönerler öncekine.
Sikayet sonuç vermez bu güne kadar turkcelin aldigi karardan döndügünü görmedim birlik olup tl yuklenmese veya numara tasınsa en az 1 milyon abone kaybetmesi lazım geri çekmesi için

• Beğen
Tepkiler: bilisimler, phasan, Mesut Aktaş ve 1 kişi daha

mmkekec

Üye
Tarifeleri de pahalı etmeseler bari.

Symbianist

Symbianist

Üye
Bunlarin derdi herkesi faturalıya geçirmek. Tüm operatörlerde aynı zihniyet var. Türk Telekom haftada bir arıyordu beni. Inatla geçmedim. Bıktım taahhüt cayma bedeli ödemekten.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bunlarin derdi herkesi faturalıya geçirmek. Tüm operatörlerde aynı zihniyet var. Türk Telekom haftada bir arıyordu beni. Inatla geçmedim. Bıktım taahhüt cayma bedeli ödemekten.
Aynen katiliyorum beni de turkcell arıyor faturalıya geçmem için bende her aramalarında reddediyorum

Symbianist

Symbianist

Üye
Aynen katiliyorum beni de turkcell arıyor faturalıya geçmem için bende her aramalarında reddediyorum

En son faturalı tarifeye geçiş ile ilgili aranmak istemiyorum dedim. 2-3 haftadır aramıyorlar bakalım.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yok artık Ulan zaten Paket Bitiyo Duman Oluyo Tl :D Heralde Paket Yapıyorla Telsiz Kullanım Ona Şey Yapıyo Diye Öyle Bişey Yapıyor.

sekinardi

sekinardi

Üye
Telefon numaram turkcell ama hattım 2011den beri avea (Türk Telekom) çok memnunum geri dönmeyi bile düşünmedim

phasan

phasan

Üye
Buda türlü Telekom ben a101 de çalışıyorum a101 markette sadece türkcell 50 ve 30 tl yükleme var

bilal72

bilal72

Üye
Bu ne salakça bi şey. Önyüklemeli değil mi kardeşim istersem 1tl bile yukleyebilmeliyim. Sana ne kaç tl yükleyecem arkadaş???
Bence artık bizim bu soyguncu operatörlere dur diyebilmemiz lazım.!!!

• Beğen
Tepkiler: kadir.ozel2 ve phasan
korayertaş

korayertaş

Üye
30 liran yoksa konuşma diyorlar resmen. Önceden bu günlük paketlerden satıyorlardı 1 liraya. Onlarda yok artık piyasada.

caferuzun

caferuzun

Üye
arkadaşım bu ne saçmalıktır böyle? belki sadece 10 lira yüklemek istiyorum boşu boşuna neden 20 lira fazladan veriyorum ki anlamadım.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve DeV/AsA
phasan

phasan

Üye
30 liran yoksa konuşma diyorlar resmen. Önceden bu günlük paketlerden satıyorlardı 1 liraya. Onlarda yok artık piyasada.
Vodafone da var sadece gunluk onlarda a101 de satılıyor

Sony Xperia XZ Premium cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilisimler

bilisimler

Üye
Bu gidiş iyi deyil

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
20 yıldır Turkcell kullanıyorum bende soğumaya başladım. 15 Gb platinyum paket ve Aylık 5 TL ücreti olan Fizy aboneliğim var. Konuşma sms vs onları saymıyorum çünkü artık ağırlıklı internet paketleri kullanılıyor. Aylık sabit 100 TL fatura geliyor. Önceden Fizy aboneliği ile ayda 50 şarkı indirilebiliyordu ve şarkı ayrımı yoktu. Şimdi her şarkı indirilemiyor. Çoğu şarkıyı indirebilmek için premium üyelik gerekiyor o da aylık 10 TL. Önceden Kamu 4 Gb kullunıyordum 40 küsür liraydı . Yetmemeye başlayınca 79 liraya platinyum 8 Gb pakete geçtim. Bir süre sonra o da yetmedi platinyum 15 Gb pakete geçtim. Şimdilik yetiyor ama her ay 100 lira ödemek de zoruma gidiyor.

Üst Alt