Turkcell MaxiPlus 5 Turkcell MaxiPlus 5 Rom Classic Version (Stock Rus Rom)

Sponsorlu Bağlantılar

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell MaxiPlus 5 Rom Classic Version (Stock Rus Rom)
Turkcell MaxiPlus 5 Rom Classic Version
Stock Rus Rom'u (V880S)
1.08 Ghz Kernel
Hızlı, Stabil, Startus bar kasmaz.

İndirme Linki:

SercanCetin

Üye
Kardeş öncelikle eline koluna sağlık çok hoş sade ve hızlı yüklüyorum hemen :)

Bide mesaj dialoglarını değiştirme imkanımız varmı ?

Sibell90

Üye
Selamlar, bi sorum olacaktı.. Rootu attıktan ve cwm için Flashify yükledikten sonra şöyle bir uyarı alıyorum;

in-app billing
Problem setting up in-app billing: labresult: billing service unavailable on device (responsive:3:billing unavailable)

Nasıl çözebilirim acaba?

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Flashify telefondan kaldır. Hafiza kartini bicimlendir. Benim verdigim flashify kullan. Google Play'deki telefonu brick yapiyor. Flashify telefon hafizasina yuklendigine emin ol tekrar dene hata almazsin.

• Beğen
Tepkiler: Sibell90

fturgay

Üye
Selamlar yükleme ayrıntılarını yazabilirmisin
Root
CWM yükleme
Romu yükleme

ykksl

Üye
ya kardeşim benim maxi plus 5 e ben root atarken kapandı sonra açamıorum sadece turkcell yazısı var o kadar gelmio lütfen bana yardım edin facedenhttps:// ulaşın allah rızası için

venom677

Üye
Kardeş failed hatası verdi

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Android process durdruldu hatası veriyormu. Sahte rom yükledim ama gene bu hatayı veriyor.

skynet

Üye
Bu romu direk bu menüden yükleyebiliyor muyuz ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hocam yüklemeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum:
Yanlış bşrşey yüklenmeye çalışılıyor gibi. Eğer dosya doğru aynı marka modelin dosyası ise dosya tam inmemiş olabilir. Sürüm düşürme yani düşük sürümlü dosya ise yüklenme.

skynet

Üye
Yanlış bşrşey yüklenmeye çalışılıyor gibi. Eğer dosya doğru aynı marka modelin dosyası ise dosya tam inmemiş olabilir. Sürüm düşürme yani düşük sürümlü dosya ise yüklenme.
Hocam dosya aynı markanın mı bilmiyorum ama cihaz Türkcell MaxiPLUS 5 ve bu konudaki dosyayı iki kere indirdim ama aynı hatayı alıyorum nedense :bilmm

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hocam dosya aynı markanın mı bilmiyorum ama cihaz Türkcell MaxiPLUS 5 ve bu konudaki dosyayı iki kere indirdim ama aynı hatayı alıyorum nedense :bilmm
O zaman geriye tek seçenek kalıyor, o da cihazınızdaki sürüm daha yüksek ama yüklemeye çalıştığınız dosyanın Android sürümü daha düşük.
Böyle durumda yükleme yapmaz yine.

skynet

Üye
O zaman geriye tek seçenek kalıyor, o da cihazınızdaki sürüm daha yüksek ama yüklemeye çalıştığınız dosyanın Android sürümü daha düşük.
Böyle durumda yükleme yapmaz yine.
Cihazda yüklü olan android sürümü: 4.0.4 ve içinde bir sürü türkcell ile ilgili çöp yazılım var diye bu temiz romu kurmak istemiştim ama oda olmadı

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Cihazda yüklü olan android sürümü: 4.0.4 ve içinde bir sürü türkcell ile ilgili çöp yazılım var diye bu temiz romu kurmak istemiştim ama oda olmadı
Eğer qfil yazılımını ve qfil için yüklenebilen dosyaları bulursanız onunla temiz romunu kurabilirsiniz bir ihtimal.

• Beğen
Tepkiler: blossroom ve skynet
blossroom

blossroom

Üye
Eğer qfil yazılımını ve qfil için yüklenebilen dosyaları bulursanız onunla temiz romunu kurabilirsiniz bir ihtimal.
bu yazılımı indirip kurduk fakat mbn dosyası istiyor ve bu cihazla ilgili model zte v880s fakat internette pek bir bilgi yok cihazın asıl modeli üreticiden çıkan modeli nedir bir bilginiz varmı yada mbn dosyasını nasıl bulacağız ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bu yazılımı indirip kurduk fakat mbn dosyası istiyor ve bu cihazla ilgili model zte v880s fakat internette pek bir bilgi yok cihazın asıl modeli üreticiden çıkan modeli nedir bir bilginiz varmı yada mbn dosyasını nasıl bulacağız ?
Aynı işlemi yaptım fakat mbn dosyası istemedi benden.
Zte blade v6 modeli.