TURKCELL MAXİ PLUS 5 KAPANMA SORUNU YARDIM :(

Sponsorlu Bağlantılar

Ege545

Üye
    Konu Sahibi
TURKCELL MAXİ PLUS 5 KAPANMA SORUNU YARDIM :(
Telefonu ilk aldığımızda gayet güzeldi, hiç kasma yoktu, gayet yeni nesil pahalı telefonlara benziyordu ama üstünden 2 yıl geçince performansı düştü, menüden menüye geçerken bile kasıyordu, ayrıca kendi kendini kapatıyor örneğin telefona whatsapp indirmiştim (tek uygulama zaten) arkadaşa mesaj atacağım ancak arkadaşa mesaj yazarken telefon bir anda takılıyor, kapanıyor ve kapandıktan sonra şarjı %1'e düşüyor. Sonra şarja takıyorum şarj 5 dk'da %100 oluyor ancak yine 5dk oynadıktan sonra kendini kapatıyor ve şarjı %1'e düşüyor. Bu sorunun içinde fazla uygulama olduğundan dolayı olduğunu sanmıştım çünkü turkcell'in muhteşem telefonlarının içinde 10'dan fazla gereksiz uygulama var. Neymiş +TV'ymiş Turkcell Video'ymuş bunlardan zannettim ama muhtemelen değil çünkü telefon şarj olduktan sonra hiç tuş kilidini bile açmadan 10 dk'da kapatıyor kendini. Hani belki bir çözümü vardır da yeni telefon almaya gerek yoktur diye bu konuyu açtım inşallah yanlış yere açmamışımdır. Çözüm bilen var mı? Bu arada garanti süresi bitti.
?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sorun bataryadan gibi durmakta.

• Beğen
Tepkiler: Ege545

Ege545

Üye
    Konu Sahibi
Peki ne yapabilirim bu telefon artık eskidi muhtemelen yoktur bataryası ama bulmaya çalışacağım :)

Üst Alt