Turkcell LTE destekli 4.5G SIM kart fiyatları nasıl alınır?

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Turkcell LTE destekli 4.5G SIM kart fiyatları nasıl alınır?
4.5G ihalesinin gerçekleştirilmesi ile birlikte tüm gözler Turkcell’e çevrilmişti. Turkcell gerçekleştirdiği açıklama ve abonelerine gönderdiği mesaj ile birlikte abonelerinin TİM merkezlerine giderek LTE destekli SIM kart alması gerektiğini belirtti.

Turkcell T50 ve Turkcell T60 satın alanlara ücretsiz olarak 128K destekli mobil imzalı kartlar armağan edilirken, eğer 3G yada 2G destekli bir SIM kart kullanıyorsanız mecburi olarak yeni SIM kartları satın almanız gerekiyor.

4.5G uyumlu sim kartlarınızı Turkcell İletişim Merkez’lerinden, kurumsal hat kullanıcısı iseniz kurumsal satış temsilcileri aracılığı ile şimdiden alabilirsiniz. SIM kart değişikliği için 19 ile 30 TL arasında gittiğiniz TİM’e özgün olarak bir fiyat değişikliği yaşanıyor.

phasan

phasan

Üye
vodafon gıbı 3g lı sımler dırek gecmıyor 4g

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
128K destekli SIM kart modelleri geçebiliyor, ancak düşük KB'li modellerde aksaklıklar yaşanacak.

phasan

phasan

Üye
sadece 128 kb lı sımler tam destek verecek 4.5 g anladıgım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
sadece 128 kb lı sımler tam destek verecek 4.5 g anladıgım
Hayır yanlış anlamışsın, benim hattımda 128KB sorunca(4G yazıp 2222) benim ki de uyumlu değilmiş :) Yeni SIM kart alınacak.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ama diyer hatlar da sorgulama yok böyle
Olup olmaması ne alaka :) Adamlar oturmuş faydalı olacak hizmet yapmışlar, buradan giriş yaparak bile sorgulanabilir.

phasan

phasan

Üye
dıyer operatorler de de olsa bu hızmetten ıyı olur du

osicik

Üye
bende 2222 ye sorguladım telefonda simde 4g ye hazır yazıyordu ve onu bilmiyomda para vereceğine sim arızalandı yenilensin istiyorum desen yeni sim 4g destekli olur çünkü ben geçeli 1 ay oldu yeni simler 4g uyumludur böyle ücret ödemeye gerek kalmaz gibi kafam birden üçkağıtçılığa çalıştı ama para istemeleri ayıp bence !!!!

phasan

phasan

Üye
bızden aldıkları parayı ıhalede odeklerınden cıkaracaklardır

triss

Üye
Yeni sım ı alırken hat sahibi olmak zorunda mı acaba? var mı alan?

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
no mu baska yere tasıdım sonra turkcele geçtim . 4 g verdiller

phasan

phasan

Üye
hat taşıyanlara da 4.5g li hat veriyorlar

maxirabit

maxirabit

Üye
19 tl ödedim,daha bu gün aldım zaten ellerin de o varmış,hattı yenilemeye o fiyatı aldılar ama 64 k

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
zaten en büyük 64 k deqil mi ?
bikere önemmli ollan telofonun 4.5 gi yi desteklemesi

hakanxxx

Üye
hattini tasi avea ya tekrar turkcele gel simkartin yenilenmiş olur bu kadar muhabbete gerek yok 4.5g simkartin olur boylelikle

• Beğen
Tepkiler: phasan

Üst Alt