Faturasız Turkcell Hoş Geldin 10 GB paketi

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell Hoş Geldin 10 GB paketi
Hoş Geldin 10 GB paketi ile aylık 39 TL karşılığında 30 gün geçerli her yöne 750 dk, 10 GB internet, 1000 SMS, BiP uygulamasında sesli ve görüntülü görüşmelerde kullanabilecekleri 1GB, Dergilik uygulama üyeliği ve sadece bu uygulamada geçerli 5 GB internet sunulacaktır
Hoş Geldin 10GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Bireysel Hazır Kart’a gelen aboneler yararlanabilir.
Kampanyadan Turkcell'den son 30 gün içinde numarasını taşımış müşteriler yararlanamamaktadır.
HOS GELDIN 10 GB yaz 2200’a gönder

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: BLasTeaR, Da®kness, Mesut Aktaş ve 4 diğerleri

Da®kness

Da®kness

Üye
6 ocakta 4+3 GB taşıma kampanyasıyla hazırkarta geldim. 10 GB paketinde de +3 GB hediye varmıdır? Ayrıca geleli 42 gün olmuş ben geçebilirmiyim bu tarifeye?

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Gecemezsiniz taşıma sonrasında 30 gün dolmamış olması gerekiyor

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
O süre hikaye. 3 gün diğer Operatöre geçip 3 gün de (toplamda 6 günde) geçmek istediğiniz Operatöre ve istediğiniz tarifeye geçebilirsiniz.
Nasıl mı?

Şöyle; İstediğiniz paket varsa Turkcell'e gidip istediğiniz tarifeyi söyleyerek size gerekli bilgiyi verecekler zaten :) Kendilerin de işine geliyor. :ehe

Durumu özetlemek gerekirse;
Geçenlerde Turkcell'deki sözleşmem bitmiş ve GNÇ paket bakıyordum ve bir tane seçip Turkcell'e gittim ama seçtiğim paket Yeni Gelenlere yönelik paket olduğu için Turkcell'deki çalışanı bana 3 günlüğüne herhangi bir operatöre (mesela faturasız Turk Telekom'u seçtim) geçiş yapıp işlem bitiminde hemen tekrar Turkcell'e gidip paket geçiş işlemlerini yaptık. 3 güne Turk telekom'a geçiş yapıldı (bu süre içinde TL vs yükleme yapmadım tekrar Turkcell'e geçeceğim için) sonra 3 gün kadar da Turkcell için bekledim (2. gün sms gelip geçiş tarihi ve saatine kadar yazıyordu) ve seçtiğim tarife ile Turkcell'e geçiş yaptım.

Artık öyle 3 ay (90 gün) beklemek falan yok. Bakmayın orada yazdığına, Operatör değişikliği yapmak isterseniz eğer mesela; Turkcell kullanıp istediğiniz paket de Turkcell'de ise, Turkcell'e gidip istediğiniz paketi söyleyip başka operatöre geçip gelsem yapar mıyız deyin veya demeyin onlar zaten yönlendiriyor sizi. Veya durumu izah edin onlar zaten gerekeni yapacaktır.

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
6 ocakta 4+3 GB taşıma kampanyasıyla hazırkarta geldim. 10 GB paketinde de +3 GB hediye varmıdır? Ayrıca geleli 42 gün olmuş ben geçebilirmiyim bu tarifeye?

Turkcell e geleli 42 gün olduysa geçebilirsin o tarifeye orada şöyle yazmakta;
Hoş Geldin 10GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Bireysel Hazır Kart’a gelen aboneler yararlanabilir.

Da®kness

Da®kness

Üye
Geçişler Mart ayında sonlanmış. Halbuki ilgili sayfada haziran ayına kadar yazıyordu. (30 Haziran 2021)
Turkcell Faturasız

Hoşgeldin 10GB
44TL

Hoşgeldin 15GB 55TL

Hoşgeldin 20GB 65 TL

5,8,10,15,20GB seçenekleri için ;
-------------------------------
GNC Hosgeldin 6GB 37 TL

Son düzenleme: