Faturasız / Faturalı Turkcell hesabım 4.5G Salla Kazan Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

osnakli

osnakli

Üye
Turkcell ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum geçen haftada bu haftada 2 aylık fizy çıktı ne işime yarayacaksa 4 aylık fizy oldu.

Fizyi ben çok kullanıyorum ama müzik dinlettirmekten başka bi görevi yoktur. Prenium üyeliği var ne işe yarar bilmem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

skylinegti

skylinegti

Üye
Fizyi ben çok kullanıyorum ama müzik dinlettirmekten başka bi görevi yoktur. Prenium üyeliği var ne işe yarar bilmem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bende tam tersi hiç kullanmam bunun için veriyor zaten Turkcell ne kullanmıyorsam onu...

0MG90

0MG90

Üye
Haftalık 1GB çıktı sonunda. 2'dir 1 günlük veriyordu.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
İki hattimada haftalık 1 gb çıktı :oke:

0MG90

0MG90

Üye
Haftalık 100dk :zzz:

• Beğen
Tepkiler: Dmrtsşaban

byl82

Kapalı Hesap
Haftalık 2GB verdi

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Anca Dakika dağıtıyor

• Beğen
Tepkiler: bulut6842
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Günlük 1 gb diğer hatta 2 aylık Fizy üyeliği kampanya bitti oldu son iki hafta bir türlü aylık 10 gb vermedi

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Yine Dakika dağıtıyor 1000 DK verdi

bulut6842

bulut6842

Üye
Fatura lı hat her hafta günlük 1 GB geliyor Turkcell salla kazan nın tadını kaçırdı

maxirabit

maxirabit

Üye
Günlük 1gb verdi, bende bu gün sonunda limitsiz, akk siz internet bağlattırdım hemde türkcellin ceyrek fiyatına :D

bulut6842

bulut6842

Üye
Hangi internet firması bağlanttin fiyat nedir?

esilay

Üye

esilay

Üye
Değil, kabloya falan güven olmuyor alt yapıda, kopma durumu fazla oluyor. Kablosuz taktırdığım :D
ammada gizemli konuşuyorsun hangi şirket tarife ney agzından lafda alınmıyor söylemiyeksin madem niye yazıyorsun

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
ammada gizemli konuşuyorsun hangi şirket tarife ney agzından lafda alınmıyor söylemiyeksin madem niye yazıyorsun
Kablosuz internet firması diyorum çünkü, bunun her şehirde ismi farklı, şimdi anladınız mı? Ben size a firması desem o burada yok diyeceksiniz. Araştırırsanız o firmaları bulursunuz hepsinin fiyatı farklıda ondan. Kendi taktırdığım, ürünlere ve ilk ay dahil 285 tl ödedim, aldığım internet 35 tl, 8 megabit, limitsiz. Sizin sehirinizde bu firmanınismi farklıdır ve fiyatı değişiktir

bulut6842

bulut6842

Üye
Arkadaşın dediği internet FARNET internet akk yok kablosuz 8 mbps aylık 35 TL ve ilk ay alıcı modem dahil 300 TL ye kuruyor lar bizim buradaki köyler hep burayı kullanıyor yakında bizim buralara fiber getirecekler

interka

interka

Üye
Bizmi burda da ismi sibanet çatıya bir tane çanakanten takıyorlar interneti ordan alıyorsun

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Arkadaşın dediği internet FARNET internet akk yok kablosuz 8 mbps aylık 35 TL ve ilk ay alıcı modem dahil 300 TL ye kuruyor lar bizim buradaki köyler hep burayı kullanıyor yakında bizim buralara fiber getirecekler
Sizin orada farnet, buradaysa, durunet var, captainnet var, varda var, her yerde ismi değişik olur bunun :D

Üst Alt