Faturasız / Faturalı Turkcell hesabım 4.5G Salla Kazan Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

seryak

Üye
Bunu nerede kullanabilirim?

blastx

blastx

Üye
Bunu nerede kullanabilirim?
Kullanmak için paycell card satın almanız lazim tim lerden 9.5 tl ye alıyorsunuz kartınızı aktif ettikten sonra paycell app üzerinden haftalık 1 gb ınternet (12 tl max 3 kez alabilirsiniz) fizy premium (14.99 max 3) tv+ 8.99-16.99) gollercepte (16.99)

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
TL yukleyene ek sallama hakkı veriyor Hazırkart aboneleri, 30 TL ve üzeri TL veya paket yüklemelerine özel Salla Kazan'dan 7 gün geçerli ek sallama hakkı kazanır. Kampanyadan haftada en fazla 2 kez yararlanabilir. Kampanya 30 Eylül 2018'e kadar geçerlidir.

blastx

blastx

Üye
Saçma. Gnc, 1 gb hediye veriyordu, o gitti ,salla kazan geldi

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bayrama özel ek sallama hakkı veriyor günlük 1 gb geldi

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Kampanya süresi 2021 e kadar uzatilmistir

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bugune özel sallama hakkı veriyor bilginize 6 saatlik 1 gb verdi

Thedogannn

Thedogannn

Üye
Aynen banada haftalık 10 bin vermişti aylık olsa yine iyi haftalık olunca dk bitmeden hafta bitti... :D

Demekki 10 gb çıkan varmış , haftaya bi 10 gb da bize çıkar İNŞALLAH...
Nasıl hediye kazanabilirim yardımcı olur musunuz

Fırat33

Fırat33

Üye
Nasıl Yapılıyor?

Ayşenur DEMİR

Ayşenur DEMİR

Üye
Bu gün iyi geldi netim bitmişti haftalık 4gb verdi.. Annem deki hattımı da salladım 1 haftalık facebook Twitter paketi geldi :) tamda paketi yükseltecek tim vazgeçtim bundan ötürü
Nasıl yapılıyor

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Neyi az kullanırsan o geliyor.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell'in Google Play'de uygulaması var Google Play'e Dijital operatör yazarsanız çıkacaktır uygulamayı indirdikten sonra uygulama içinde salla kazan var oradan alıyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
Buğra

Buğra

Admin
Turkcell bedava salla kazan ile ilgili çok yöntem ( gerçek veya sahte ) ortaya çıkıyor fakat şuan için güncel bir hile yöntemi var mı merak ettim sadece :hmmm

Üst Alt