Turkcell den gelen ilginç teklif

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Turkcell den gelen ilginç teklif
slmlar arkadaşlar başımdan geçen olayı paylaşmak istiyorum 4.5 yıllık faturalı turkcell hatımı bir hafta önce avea ya tasıdım aradan 3 gun sonra turkcellden telefonlar yağmaya başladı neden niçin avealı oldunuz size her ay şu kadar ucretsiz dakika verlim şu kadar mb internet ücretsiz yapalım müş.hiz bayan baya ugraştı ama başarılı olmadı ben aveada kaldım
eger aranızda bedava sure internet kazanmak isteyen olursa bence bu yolu bi densin :):):)

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
iLgiNç %=(?)

darülmendep

darülmendep

Üye
Miktar belirtir misin? Yani ayda ne kadar ücretsiz dedi kaç mb ücretsiz dedi? Ben yadırgamıyorum bu tür durumları çünkü rekabet kuralları açısından her teklifte yapılabilir

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Bence hemen kabul et.Merak etme avea yakında herkezde oldugu gibi senide çıldırtır

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Miktar belirtir misin? Yani ayda ne kadar ücretsiz dedi kaç mb ücretsiz dedi? Ben yadırgamıyorum bu tür durumları çünkü rekabet kuralları açısından her teklifte yapılabilir
aylık 200 dk konuşma 10 mb internet teklif edildi ben ilk dafa başıma geldigi için süpelendim inamadım avea şubesine gittim dogruymuş turkcell kaybettigi müşterilerine teklifler veriyormuş galiba her operatör yapıyor ama türkcelle dönmeyede niyetim yoktu zaten

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
10mb internet az bence en az 150mb vermeli veya alternatif 1Gb

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
benim 2 saatlik cepten netem 10 mb fazla :D

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Şimdiye kadar akılları nerdeymiş

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
ilginç bi durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt