Turkcell de Kampanya Kazığı Mı Yapıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhanez

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell de Kampanya Kazığı Mı Yapıyor?
Turkcell'in Yılbaşı Ipod Nano Çekilişi ile 1 Ipod Kazandım... Fakat 12 Gündür Eve Tebligat Gelmedi... Yaklaşık 7 - 8 Kere Müşteri Hizmetlerini Aradım... Müşteri Hizmetlerindeki Çalışanlar Kampanyayı Bilmiyorlar... Zor Bela Şikayet Raporu Yazdırdım... Niye Tebligatın Gelmediğini Merak Ettim ve Bir Yetkili ile Görüştüm... Kişisel Bilgilerimde Adresim Farklı Görünüyor... Ben Sarıyer'de Oturuyorum ve Adresimi de Doğru Yazdığıma Eminim... Bana Beylikdüzü Yazdığımı ve Oraya Yollandığını Söylediler... Doğal Olarak Kampanyalarına İtiraz Ettim ve Bir Rapor Hazırlattım Kendi Hataları Hakkında...

Böyle Bir Hatayı Gördükten Sonra Turkcell Birşeyler Mi Çeviriyor Diye Düşünmeye Başladım...

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Vay Be Turkcell e Bak Sen...Şaşırdım Gerçekten!!

paradox1026

paradox1026

Üye
Turkcell Kazanılan Hediyeyi en geç 10 gün içinde yolluyor arkadaşım istanbuldan eskişehire 4 günde yollamıştı:) bence bi yanlışlık var ama az kampanya düzenleyip fiyatlarının yüksekliği dışında bu konuda ben Turkcelle guveniyorum

onrbry

Üye
Allah Allah.

technonur

technonur

Üye
yanlışlıkla banada yollasalar keşke ama yalan olduğu kesin yani hadi beylikdüzü yazdın diyelim aynı sokak aynı bina adı aynı no tutması %0,0000000000001lik bile bi ihtimal değil ayrıca hediyeyi verirken hiçmi ad soyad sormuyolar kesin bi işş var onun altında arkadaşım hakkını ara

gokhanez

Üye
    Konu Sahibi
yanlışlıkla banada yollasalar keşke ama yalan olduğu kesin yani hadi beylikdüzü yazdın diyelim aynı sokak aynı bina adı aynı no tutması %0,0000000000001lik bile bi ihtimal değil ayrıca hediyeyi verirken hiçmi ad soyad sormuyolar kesin bi işş var onun altında arkadaşım hakkını ara

Beylikdüzü Yazmam İmkansız :D Beylikdüzünde Tanıdığım ve Gitmişliğim Yok :D Hakkımı Arıyorum :) Rapor Tutturdum Bu Konu ile İlgili... Hediye Daha Verilmedi... Hediyeyi Vermeleri için Benim Başvuru Yapmam Lazım... Posta Gelmediği için Başvuru da Yapamıyorum... 23'ünde Bir Daha Arayacam... Bakalım O Zaman Ne Olacak... :)

safakyasak

safakyasak

Üye
Arkadaşlar Komplo Teorisi üretmeyin,zaten Vermiycek Olsalar Vermiyoruz Derler Olur Biter,hiç Kampanya Yapmazlardı,bazen Farkında Olmadan Bizde Hatalar Yapıyoruz,belkide Yanlış Yazılmıştır Adres Gerçekten,kaç Kişi Abonelik Sözleşmesini Kendisi Dolduruyor Ki?
Telefoncu Tabiri Ile Bir Alt Bayiden Hat Alıyorsun,adamlar Kendileri Dolduruyor,aslında Biraz Daha Bilinçli Olsak,alsak Kendimiz Doldursak Böyle Magduriyetler Kesinliklşe Olmaz,
Müşteri Hizmetlerinde çalışan Kişiler Kesinlikle Ekranlarında Ne Gördülerse Söylemek Ile Yükümlüler Hem Adamların Yalan Borcumu Var Firmada Kendisinin Değil,yasal Olarak Size Gerçek Bilgiyi Vermekle Yükümlüler
Bunun Farklı Alternatifi Yok,kesinlikle Sen Hatalı Yazmışsındır

Oğuz Özseyrek

Oğuz Özseyrek

Üye
Hemen Teslimat Yapmazla 2 Ay Dolması Gerekmekte...

Leo_Labrador

Leo_Labrador

Üye
turkcell haaa:@

dreamwtf

dreamwtf

Üye
Kazanmaklada bitmiyor iş valla :)

gokhanez

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Komplo Teorisi üretmeyin,zaten Vermiycek Olsalar Vermiyoruz Derler Olur Biter,hiç Kampanya Yapmazlardı,bazen Farkında Olmadan Bizde Hatalar Yapıyoruz,belkide Yanlış Yazılmıştır Adres Gerçekten,kaç Kişi Abonelik Sözleşmesini Kendisi Dolduruyor Ki?
Telefoncu Tabiri Ile Bir Alt Bayiden Hat Alıyorsun,adamlar Kendileri Dolduruyor,aslında Biraz Daha Bilinçli Olsak,alsak Kendimiz Doldursak Böyle Magduriyetler Kesinliklşe Olmaz,
Müşteri Hizmetlerinde çalışan Kişiler Kesinlikle Ekranlarında Ne Gördülerse Söylemek Ile Yükümlüler Hem Adamların Yalan Borcumu Var Firmada Kendisinin Değil,yasal Olarak Size Gerçek Bilgiyi Vermekle Yükümlüler
Bunun Farklı Alternatifi Yok,kesinlikle Sen Hatalı Yazmışsındır

Müşteri Hizmetlerinde Çalışanlar Ekranlarında Gördüklerini Söylemekle Yükümlü ama Daha Turkcell Hangi Kampanyayı Yaptığını Bilmiyosa O İşte Çalışmasın Bence...

Kesinlikle Ben Hatalı Yazsam Beylikdüzü Yazmam... Beylikdüzüne Gittiğim Bile Yok...

Üyelik Sözleşmemi Ben Doldurdum... Kampanyada Kullanılacak Adresi Kayıtta Veriyosun ve Kampanya için Yazılan Adresi De Ben Yazdım ve Hangi Adresi Yazdığımdan Adım gibi Eminim...

Bilinçli Olalım Diyosun... Bugün Turkcell Aradı ve Hatalarını Kabul Ettiler... Posta Yolu ile Yollanan Belgeler 24 Saat İçerisinde Mail Adresime Postalanacak...

Ayrıca Benim Alt Bayilerle İşim Olmaz... Ben Tüm İşlemlerimi Turkcell Extralardan Yaparım...

Herşeyi Bildiğini Zanneden Aslında Hiçbirşey Bilmiyodur... ( Atasözü )

safakyasak

safakyasak

Üye
evet bende o Atasözüne istinaden yazdım mesajımı,firma herzaman müşteri kaybını engellemek ve müşteri memnuniyeti için kabullenmek durumundadır,aynı şehirde farklı farklı böl. çok ilginç,demekki kafalarından uydurmuşlar (!),

gokhanez

Üye
    Konu Sahibi
Demek Ki!!

vavuli

vavuli

Üye
kardeşim nasıl baktın sen Bende bakmaya çalıştım kazananlar listesine ama hiç bir yerde göremedim
Belki banada aynı şeyi yapmışlardır

gokhanez

Üye
    Konu Sahibi
Kazananlar Listesinde Adın Yoksa Zaten Kazanmamışsındır...

Bugün APS ile Yollandı Gönderilecek Olan Kağıt... 3 - 5 Satırlık Yazı için Olanlara Bakın Yaw :)

halo27

Üye
evet bazen turkcell bayağıı kazıklıyoo:) ben msn kullanıyorum cepten ama kontör 40 ın altına düşünce doğru dürüst bağlanmıyoo sürekli hata veriyoo
ayrıca ücretsiz diyolar ama yaklaşık bir haftada 15 knt felan gitti:@

gokhanez

Üye
    Konu Sahibi
evet bazen turkcell bayağıı kazıklıyoo:) ben msn kullanıyorum cepten ama kontör 40 ın altına düşünce doğru dürüst bağlanmıyoo sürekli hata veriyoo
ayrıca ücretsiz diyolar ama yaklaşık bir haftada 15 knt felan gitti:@

Ücretsiz Olması için Live Messenger Kullanman ve Kayıt Yaptırman Gerekiyor...

BuSe77

Üye
bende bu kampanyaya katıldım ve pembe i-pod nanoyu asıl talihlilerden kazandım.telefonumu aradılar.Fakat başvuru hakkında posta gelmesi gerekiyordu ve gelmedi.Gittiğim turkcell extralarda konu hakkında hiçbirşey bilmiyordu.müşteri hizmetlerini aradığımda da ''bütün sizin adınızdaki X.... Y..... leri aradık kazanan siz değilsiniz'' dediler..Talihliler sayfasında sadece kazananlar aranacak demelerine rağmen bütün XY'leri niye arıyorlar peki?!?!

gokhanez

Üye
    Konu Sahibi
bende bu kampanyaya katıldım ve pembe i-pod nanoyu asıl talihlilerden kazandım.telefonumu aradılar.Fakat başvuru hakkında posta gelmesi gerekiyordu ve gelmedi.Gittiğim turkcell extralarda konu hakkında hiçbirşey bilmiyordu.müşteri hizmetlerini aradığımda da ''bütün sizin adınızdaki X.... Y..... leri aradık kazanan siz değilsiniz'' dediler..Talihliler sayfasında sadece kazananlar aranacak demelerine rağmen bütün XY'leri niye arıyorlar peki?!?!

Müşteri Hizmetleri de Pek Birşey Bilmiyor...

Form Tutturman Gerekiyordu... Bu Şikayet Formuna Bakıp Seni Arıyorlar ve Senin Adına APS ile Belgeleri Yolluyolar... Sende Gerekli Adrese Gidip veya O Adrese Posta Kargo veya Kurye ile Vermen Gerekiyordu...

Eğer 24 Ocak'tan Önce Vermediysen Artık Alma Şansın Yok...

24 Ocak'tan Önce Teslim Edenlere De Şubat Ayı İçerisinde Evine Gönderilecekmiş Ipod'lar...

Bilginize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt